1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegląd ocen Max Payne 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 14, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    To jedna z najważniejszych trzecioosobowych strzelanin tej generacji - tak grę Max Payne 3 określa jedna z redakcji, która już opublikowała swoją recenzję.

Choć do europejskiej premiery Max Payne 3 na konsolach pozostało jeszcze kilka dni, już teraz możemy zapoznać Was z ocenami, jakie produkcja Rockstara otrzymała w zachodnich mediach branżowych. Od razu uspokajamy - jest co najmniej tak dobrze, jak można było się tego spodziewać. Uzyskana na podstawie ponad 20 werdyktów średnia not wynosi 89/100, czyli tyle samo, co w przypadku pamiętnej pierwszej części.

Narzekań jest niewiele, recenzenci chwalą za to rozmaite aspekty gry. Przekonajcie się o tym sami śledząc uważnie nasz przegląd ocen Max Payne 3.

GamesRadar - 100/100

Max Payne 3 zawiera mechanikę, która sprawiła, że poprzednie gry z serii były tak świetne, a jednocześnie modernizuje ją osiągając doskonały efekt. Między trybem arcade'owym a multiplayerem jest wystarczająco dużo zawartości, byś spędził przy tym tytule całkiem sporo czasu.

G4TV - 100/100

Technologiczny pokaz siły, który sprawia, że chcesz wykrzyknąć "Dobry Panie!" więcej razy niż podczas mszy o północy. Gra działa na najwyższym poziomie, akcja charakteryzuje się niezrównaną płynnością, a multiplayer jest głęboki i dający satysfakcję.

3D Juegos - 95/100

Max Payne 3 daje dokładnie to, co obiecuje: wspaniałe, kinowe i utrzymane w świetnym tempie doświadczenia. To nowy standard w trzecioosobowych strzelaninach tej generacji. Po prostu niesamowite.

Meristation - 93/100

Max Payne 3 to jeden z najważniejszych trzecioosobowych shooterów tej generacji. To także gorączkowa i niewiele tracąca przy kolejnych przejściach kampania, bezpośredni i efektywny multiplayer, a także niesamowity silnik fizyczny.

IncGamers - 90/100

Mistrzowskie połączenie kinowego stylu przedstawienia opowieści i ekstrawaganckiej akcji, którego dokonał zespół składający się z pasjonatów gatunku i zawartości. Payne nigdy nie czuł się tak dobrze (gra słowna: Payne - ang. ból; zdanie można tłumaczyć również jako: Ból nigdy nie był tak przyjemny - red.).

Strategy Informer - 90/100

Nieustająco ekscytująca i wybuchowa opowieść, która staje się kandydatem do tytułu najlepszej pozycji 2012 roku. Trudno jest mi sobie przypomnieć grę, która sprawiała, że wykrzykiwałem pełen ekscytacji z taką regularnością. Wciągająca narracja i dająca satysfakcję wymiana ognia sprawiają, że jest to prawdziwie spektakularny produkt.

Videogameszone.de - 89/100

Max Payne 3 to najfajniejsze doświadczenie w gatunku akcji odkąd Bruce Willis przybył do pewnego drapacza chmur w 1988 roku. Najnowsze arcydzieło Rockstara zawiera atmosferę legendarnej serii - nawet mimo pewnych irytujących błędów w rozgrywce.

VideoGamer - 80/100

W Max Payne 3 ryzyko śmierci i restartu jest zwykle zbyt wysokie. Po co robić coś co sprawi, że poczujesz się jak bohater, skoro chowanie się za osłonami daje większe szanse na przeżycie? Wielka szkoda, że poziom trudności zachęca do zbyt ostrożnej gry.

Edge - 70/100

Zaskakująco konserwatywna gra od Rockstara. Absorpcja mechaniki osłon sprawia, że Payne wygląda bardziej znajomo niż powinien, ale i tak jego słynne triki liczą sobie już ponad dekadę. To gra o zmęczonym światem zabójcy, robiącego tylko takie rzeczy, o których ma pojęcie. Pomimo wszystkich tych spektakularnych akcji, Max wygląda na nieco zmęczonego.

Przypomnijmy, że na konsolach Max Payne 3 zadebiutuje w piątek. Pecetowcy na swoją wersję muszą czekać do 1 czerwca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    88% na metacriticu, nawet się tą grą nie zainteresuję, zwykły przeciętniak.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Pfff. W taką niedopracowaną grę nawet nie chce mi się inwestować. Porażka roku.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    To był sarkazm, mam rozumieć? :)
    Ja dla samego soundtracku kupię tą grę. Nie może być źle, może być conajmniej b.dobrze!

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    100/100? Śmiem się... śmiać :D

Gra widać dobra, ale nie umywa się do poprzedniczek.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No tak, bo poprzedniczki były ponad skalę :p Trzeba się przyzwyczaić że czasy MP1 i 2 już nie powrócą, tak samo jak Trylogia PoPa inne gry z naszej młodości...

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Q teraz całkiem inaczej patrzymy na gry, ale fakt faktem, że Max Payne 'jedynki' nie da się opisać słowami... ponadczasowa gra :)

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Oj, Draiger, jak dla mnie ta gra nie wyróżnia się niczym szczególnym. O, nowa gra, żeby przejść i rzucić w kąt. To nie stary Max, do którego wracam teraz, po prawie 10 latach. To TYLKO gra.

10. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Na początku nad L.A. Noire też się wszyscy ślinili, a wyszło "tylko" dobrze ;)

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    w sumie mnie tez nie wciagnela ta gra tak samo jak wczesniejsze czesci, a co do ocen 100/100 to potraktuje to jako zart:)

12. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Widać że wymagaliście nie wiadomo czego od tej produkcji, ja osobiście jestem zadowolony fabuła jest dobra i wciągająca, miejscami przypomina mi film "Man in fire" który był genialny.
    Reasumując. Dostajemy starego dobrego Maxa, który po przeżyciach z poprzednich odsłon ma problemy z alkoholem oraz uzależnieniem od leków (Nie ma się co dziwić).

13. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    hmmm ja sie nie spodziewalem nie wiadomo czego ale poprostu gra mnie nie wciagnela tak jak poprzednie czesci, w ktorych chcialem sie dowiedziec co bedzie dalej itp, ta gra zniechecila mnie samym poczatkiem bo po godzinie gry gralem moze z 15 minut reszta to byly przerywniki filmowe... przeciez to jest gra a nie film, a to ze dostajemy starego dobrego maksa to watpie, dostajemy te sama postac w podobnej grze, ale to nie to samo

14. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Dalej jest coraz lepiej uwierz :)

15. maja1920

maja1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świętochłowice
    Mnie tam nowy Max bardzo wciagnal :) Fajnie sie gra,momentami czuje sie jakbym ogladal dobry film akcji i jednoczesnie bral w nim udzial.Nie ma co patrzec na oceny,trzeba sprawdzic i sie przekonac.Ja ze swojej strony bardzo polecam ta gierke,jestem juz w 7 rozdziale i poprostu chce mi sie grac dalej,nie ma monotonnosci jak w niektorych grach,ze po kilku godzinach poprostu wylacza sie ja z nudow :) Pozdrawiam

16. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Dla mnie Max jest miodny, a ten stos narzekań to nawet nie wiem dla czego...
    Może szanowne grono stworzy swoją grę i zobaczymy co z tego wyjdzie,
    ale myślę że tylko kupa gówna a nie gra.
    Pozdrawiam...

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ehhh... Ja odniosłem się do tych recenzji sarkastycznie, ale już mam tworzyć swoją grę i macie ocenić. Ok to już biorę do pracy :)

18. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    eeee gra tylka nie urywa. Nie jest zla ale tez mnie nie zazkoczyla a pamietam jak na nia czekalem. No coz szkda.

Sent from my X10i using Tapatalk

19. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Zuplenie was nie rozumiem.Rockstar jak zawsze wylozyl ogromna,kase trud pracy wielu lat i zrobil znakomita gre.Na kazdym serwisie gra dostaje wysokie oceny bez wzgledu na platforme.A wy tu wlaczacie hejtera:D nie do konca wiadomo dlaczego i piszecie eee gowno,za co te oceny wlasnie za to ze gra jest znakomita.W wersji PC w ogole wymiata jeszcze oprawa graficzna, na konsoli takiej nie dostaniemy ale i tak jest swietnie.Rockstar zrobil gre w starym stylu w polaczeniu z najnowsza grafika a takze nowoczesnymi efektami(ktore wszyscy doceniaja) i wlasnie tak mialo byc,zaraz tu beda glosy typu (ale gowno nawet zdrowie sie nie odnawia a w call of duty mi sie odnawia i jest fajnie...)
    Nie rozumiem tez takiego pojmowania co do kazdej gry:ze kiedys to byly dobre,a teraz gowno wypuszczaja (oceny wysokie,projket za ogromne pieniadze nie jakas gierka na zbicie kasy tylko)I jest tak przy kazdej Mafia 2 gowno,a wtedy to byla super 1,GTA IV gowno,Vice City to wymiatalo itd.Gry sa nadal dobre tylko ze 10 lat temu jak wychodzil Max 1 to rynek gier dopiero sie rozwijal pomysly w nim zawarte jak np bullet time byly pierwszymi w historii dzisiaj minelo 10 lat technologia sie tak rozwinela ze mozna powiedziec ze wszystko juz bylo...Ciezko dac cos innowacyjnego przeciez to jest Max ma byc strzelanie zadyma,klimat itd to wszystko jest czego wy oczekiwalscie?? Odnosnie mnie np:10 lat temu jak mialem wlasnie 10 lat gry mnie bardziej "jaraly" i was pewnie tez byla to nowosc zabawa, ciezko bylo je dostac jak ktos mial to nawalal,i przy premierze Maxa 1 ogromnie sie jaralem:D.Dzisiaj jednak mam 20 lat i gry juz tak nie bawia jak za dzieciaka jest to logiczne,ale zeby wypisywac ze gra jest slaba to juz lekka przesada...chyba ze ktos nie lubi takich gier,jednak jezeli zagrywal sie w 1 czy 2 to chyba tak nie jest.

20. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja zupelnie nie rozumiem kogos takiego jak ty:) tak samo jak oceny wahaja sie od 78 do 100 tak samo i tutaj NIE kazdemu MUSI sie ta gra podobac, gdyz kazdy mial co do niej inne oczekiwanie, niektorym sie podoba, niektorym nie, tak to juz jest z ludzmi ze maja rozne gusta i nic sie na to nie zrobi a najezdzanie przez jednych na drugich jest objawa braku zrozumienia ze ktos moze miec inne zdanie

1 osoba to lubi.
  21. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Zawsze sie znajdzie jakas ocene na 100 recenzji przypadnie jedna 7 cos...ale chyba nie ma sensu patrzec ze jakis tam jeden serwis na 100 dal nizsza ocene.Zalezy tez wlasnie od tego co recenzuje jakie ma gusta(jak sam powiedziales),jak ktos nie lubi takich gier to po co sie za nie zabierac:D?W moim tekscie chodzilo mi o to ze takie mowienie Max jest slaby bo jest slaby,oceny z ****,1 to byla dobra teraz to gowno jest bez sensu.Nic nie wnosi nawet o grze nic nie mowi.Ale kazdy chyba widzi ze Max oddaje kilmat poprzednich czesci(stylu noir),utrzymuje styl starych gier wlasnie np:painkillery wiec po co zarzucac ze tego nie robi jak robi:D(Rockstarowi bardzo na tym zalezalo).Chociaz kazdy moze miec wlasne zdanie na ten temat.
    Dla mnie np:Slaba gra,totalnym nieporozumieniem jest Diablo 3-a dlaczego bo nie lubie takich gier.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum