1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegląd strony CallOfDuty.com

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Touch!, Maj 23, 2011.

1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

Jakiś czas temu na oficjalnej stronie serii Call Of Duty pojawiła się zakładka MW3, na której teoretycznie nic nie ma, ale ...

Są tam ciekawe obrazki z których dowiadujemy się o dacie premiery, przypuszczalnych platformach oraz okładce. Okładka jest identyczna z tą która kilka tygodni temu obiegła świat.
    Poniżej możecie zobaczyć obrazki ze strony:

Tapeta: (niestety w niskiej rozdzielczości nie nadająca się raczej do używania.

Call of DutyŽ: Modern WarfareŽ 3

Touch! - xboxforum.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Jezu, ludzie, co wam tak ciągle ten CoD przeszkadza? O odgrzewanych kotletach już mi się czytać nie chce, bo powtarzacie to ciągle od premiery MW2 (nie mówię o wszystkich użytkownikach oczywiście).
    A do tematu: Fajna ta okładka nawet, podoba mi się :D

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dokładnie. Call of Duty to najlepszy i najbardziej grywalny FPS na konsolę obecnej generacji. Wszyscy narzekają, a coraz to nowszy COD ustanawia rekordy sprzedaży i zbiera oceny powyżej 90%. To tyle. Zaraz pewnie H3XTOR przyjdzie, i powie jakie to CoD żałosny, i skomentuje, że to 'odgrzewany kotlet'. Czekamy.

5. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Okładka faktycznie fajnie wygląda,a co do samej gry to jeszcze jest zbyt mało informacji żeby cokolwiek konkretnego o niej powiedzieć.

6. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    To zależy kto co lubi o niektórzy wolą np. BF BC2 niż COD'a. Ja np. preferuje oba.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja nie mogę z tego, że prawie cała gra (oprócz obrazu płyty) wyciekła do internetu przed jakąkolwiek oficjalną zapowiedzią. Wyciekła połowa scenariusza, okładka, no co tam jeszcze, jakieś zmiany w multi, rozbudowania, a tu nic oficjalnie nie zostało powiedzianie : O

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tym razem go zastąpię ;)
    CoD jest żałosny. Od ponad 5 lat jedzie na tym samym silniku. A jednak nie... MW3 leci na POPRAWIONYM silniku. Fabuła jest oparta na tym samym banale od CoDa 4. Wielcy Amerykanie ratują świat przed zagładą, po czym okrywają się chwałą. Zapewne znowu nie zabraknie iście Hollywoodzkich skryptów trzymających wszystkich w napięciu do ostatniej chwili. Po skończonej karierze przejdziemy do trybu multi, który jest podejrzanie podobny do tego z Black Ops... i Modern Warfare 2... i World at War... i Modern Warfare, zaraz coś jest nie tak, czyżby multi w ostatnich 4 częściach CoDa było takie same? Tak! Różniło się minimalnymi zmianami typu dodanie bajerów typu 'RC-.', itp. Nadal nie liczą się umiejętności, a szczęście natrafienia na szybszy strzał. Nadal będzie się biegało bez sensu po mapie i strzelało do wszystkiego co rusza. Co mądrzejsi zatrzymają się w jakimś zacienionym miejscu i będą czekali na 'ofiary', krzycząc po zabiciu 'I PWN3D U, BIATCH!'.

Bądźmy szczerzy, tak będzie. Chciałbym nie mieć racji, chciałbym móc z pełną szczerością powiedzieć, że w końcu dostaliśmy pełnowartościowy towar, jak pierwsze Modern Warfare. Chciałbym wreszcie zagrać w 'placki', jak to kolega wyżej określił. Koniec banałów, spójrzmy prawdzie w oczy, zimny prysznic dla wszystkich fanów CoDa.

Zapomniałbym od DLC, którego panowie z Activision są mistrzami. Ile to kosztowało kilka mapek? 1200MSP? Hm... to tyle co Vietnam do BC2, który jest praktycznie nową historią.

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Rozumiem, że w Battlefield'ach jest inaczej ?

Piszesz tak, bo dostawałeś wciry w każdym meczu, czy po zobaczeniu gameplay'ów na YouTube ? Bo jakoś mi się nie wydaje, żebyś w któregoś CoDa zagrał na multi

Grałeś już w MW3 ? To proszę pochwal się co tam będzie ze wszystkimi szczegółami w multi.

Z tym się zgodzę. Jeszcze żadnego DLC do CoDów nie kupiłem, bo chyba o*****li z tą ceną.

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tak. Battlefield się rozwija. Bad Company wprowadził świetny system niszczenia otoczenia, w BC2 ten system dopieszczono do genialnych efektów, które możemy zobaczyć zarówno w multi, jak i w karierze. Battlefield 3 ma JESZCZE nowszy silnik, który jest już gotowy na nową generację.

Tak więc:
    Frosbite 1.0 - Battlefield Bad Company(2008)
    Frostbite 1.5 - Bad Company 2(2010) i 1943(2009),
    Frostbite 2.0 - Battlefield 2(2011).

Hmm, trzy silniki w ciągu 3 lat. A jak tam u Activision?

IW 4.0:
    Call of Duty 2 (2005)
    Call of Duty 4: Modern Warfare (2007)
    Call of Duty: World at War (2008)
    Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009)
    Call of Duty: Black Ops (2010)
    Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011)

Przez 6 LAT JEDEN silnik. Oczywiście każdy 'ulepszony'. Mhm.

Co do fabuły, Battlefield nigdy nie miał jako takiej fabuły, ta gra była nastawiona głównie na multiplayer, ale fakt, ostatnie dwie części też mówiły o waleczności Amerykanów, co nie zmienia faktu, że to tylko dwie gry z serii, a nie 6.

Fakt faktem, tak, dostawałem baty. Co nie zmienia faktu, że nie jest to jakimś umniejszeniem mojej osoby. Za każdym kątem czaił się 'kozak' z noobtube lub snajper. Ew. dostawałem od helikopterów i innych wspaniałych peerków. Słuchaj, nie mam zamiaru Cię przekonywać, wiele osób ma podobne do mnie zdanie wśród nich wielu fanów CoDa. Multiplayer w Call of Duty nie idzie do przodu. Modern Warfare był przełomem, kolejne części są tylko... modyfikacjami.

Ahh, pytania retoryczne. Nie, nie grałem, dziwne, prawda? Ale potrafię patrzeć w przeszłość, widzę progres tej serii od MW1 do BO i... tego progresu brak. Ciągle to samo i tutaj mi po prostu musisz przyznać rację. Nawet nie silili się na jakieś urozmaicenie zabawy, ciągle upraszczają to jak najbardziej się da, tylko żeby jak najwięcej osób w to grało. Jedyna fajna cecha, którą widzę wśród tej serii to mapy, robią je coraz lepsze i to trzeba im przyznać. Niestety, reszta stoi w miejscu.

Nie mam zamiaru komuś umniejszać, ale taka jest prawda. BC2 sprzedał się w 4-5 milionach egzemplarzy, a zarówno BO jak i MW2 powyżej 15 milionów. Więcej co, DICE i EA, które mają dużo mniejsze przychody stać na nowy silnik, a Activision nie? Coś jest nie tak.

Co do kolegi Marfa. Czemu gram w CoDa? Bo za każdym razem mam nadzieję na coś nowego i świeżego, niestety, za każdym razem jestem zawiedziony.

Tak, koledzy, grałem 15 minut w multi i dostawałem takie baty, że aż teraz budzę się w nocy z płaczem, ahh, jakie to miłe :) Jestem konstruktywny, grałem długo w obie gry, każda ma swoje plusy i minusy, co nie zmienia faktu, że CoD schodzi na psy.

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Z tych nerwów, to tak Ci się ręce trzęsą że nawet mojego dawnego nicku nie umiesz poprawnie napisać. ;)

Powiem tak, okładka zacna :) Aczkolwiek, ciekawa jak sama gra. Jeżeli nie poprawią najbardziej masakrycznego multi jakie wyszło -> Cod MW2 to na pewno nie kupie. Aktualnie zagrywam się w Cod'a 4 i podoba mi się dynamika akcji i to że liczą się jakieś umiejętności. I ok. Gra była zacna jak na swe czasy. Ten kozacki, odpicowany silnik, ale ile to można naprawiać. Skoro tyle zgarniają na tych naiwnych graczach to ja się dziwie że owi gracze nawet nie protestują żeby zainwestowano ich pieniądze w nowy silnik. Ale co kto woli. Widać Bobby'emu pewnie w willi braknie miejsca ;)

Ciekawe czy fabuła będzie zjadliwa, czy nudna jak w MW2 :)

Edit: co do kamperów, grałem dzisiaj w Cod'a 4 na PC i co drugi serwer przepełniony był w 50 % przez kamperów ;) Czego nie uświadczyłem na dużych, otwartych mapach w Battlefield 2 (tak, Battlefield 2, a nie Bad Company 2)

12. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    tak a propo... kuriozalna sytuacja w branży, ci co walczą z codem i go wyśmiewają jak dotąd przegrywali, np. bulletstorm i jego kampania... niby każdy tak cieszył michę i jakie to będzie super a gra co najwyżej na 8 i w dodatku sprzedała się żałośnie a pamiętam jak chmielarz mówił że sprzedaż poniżej 4mln go nie zadowoli, i wychodzi na to że ludzie olali bulleta (a tak podniecali się BLOODY SCREEN SO REAL) chyba to samo czeka BF3 ale raczej tylko pod względem sprzedaży... damn ta jesień zapowiada się wyjątkowo dobrze dla graczy :)

czekam na trailer MW3 a potem na E3

BF3 to jak na razie jedna wielka zagadka... nie pokazali nic z konsol :mad:

13. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Macie problemy :p
    Mnie się Call of Duty podoba, silnik tez. Nie narzekam na ubytki w grafice, wolę multiplayer coda, niz w bfie.
    Szczerze mowiac od MW2 nie przechodzilem fabuly, bo mi sie po prostu nie chce.
    W BO bodajze 2 misje i gram w zombie/multi.

O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE :pPPPPPPPPPPPPP

14. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Naprawdę tego nie widzisz, że to cały czas ten sam silnik tylko dopieszczony - tak samo jest w CoDzie. Frostbite Engine
    Dodam tylko, że to co Infnity Ward wyczyniło z tym 'starym, przestarzałym' IW.Engine w Modern Warfare 2 jest wręcz niesamowite! Tak na marginesie - grafika w Modern Warfare 2 jest lepsza niż w Bad Company 2.
    Call of Duty 1-3 nie było skupione na amerykanach - faktycznie, była kampania amerykańska, ale nie chodziło o 'wielkich amerykanów ratujących świat przed zagładą'. W Call of Duty 5 także tego nie było..
    O tym opowiada seria Modern Warfare i Black Ops - łącznie trzy części.
    Nie zgodzę się, że coraz to nowsze CoDy to modyfikacje poprzednich (multiplayer). Każdy CoD wprowadza coś nowego, innowacyjnego. Mocnym atutem jest także to, że CoD to nie tylko 100% multiplayer, ale twórcy wiele stawiają na split-screen i kooperacje - w Black Opsie można grac na dzielonym ekranie w multiplayer.

Dobra, kończmy te sprzeczki, jedni grają w to, drudzy w to i basta.Nie ma co na siłę przekonywac do jakieś gry. Hextora też bym prosił o uszanowanie CoDa i wstrzymanie się od negatywnych opinii w każdym temacie aż do czasu premiery MW3.

15. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie widzicie w grach niz poza grafika ?
    Bo jak dla mnie jak gameplay lezy to i dobra grafika sprawy nie zalatwi i vice versa.

16. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dla mnie ta gra może miec grafike na poziomie CoDa4, byleby zrobili zarąbiste multi i wywalili te wszystkie noobskie perki. marzy mi się promod na konsoli :D

17. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    A ja tam lubię odgrzewane kotlety, smakują wyśmienicie. Lubię grać w CoD-a, Vive Piniate i co mi zrobisz?
    Czas zrozumieć że obie serie różnią się od siebie i to bardzo, jeżeli coś pasuje jednym wcale nie musi podobać się innym. Wytykanie błędów czy silnika graficznego jednej lub drugiej gry jest po porostu żałosne. Wiadomo CoD nie jest idealny, ma swoje błędy nad czym strasznie ubolewam, ale moi drodzy BC2 nie jest też pozbawiony błędów.
    Proponuje poprzestać na szydzeniu i wyśmiewaniu którejś z gier i zająć się graniem (chyba po to każdy kupił konsolę).
    A na koniec zapraszam wszystkich miłośników na odgrzanego kotleta 8.11.2011, będzie uczta dla smakoszy odgrzewanych dań :)

18. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    To jest odgrzewany kotlet bo nie wymyślili nic innego co mieliśmy w Balck Ops i cały czas mamy ten sam silnik graficzny. Ta gra jest fajna i grywalna ale mogli by nie wypuszczać nic przez 3 lata lub więcej i dać nam dobry tytuł.Tyle w temacie ja nie jestem ani za BF 3 Ani MW3 każdy kupi co będzie uważał za słuszne.Ja np kupię oba tytuły.Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania wg mnie po to jest o forum.

19. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Proszę administratorów, moderatorów o stosowane wynagrodzenie dla każdego, kto spamuje w tematach CoD'a postami typu 'odgrzewany kotlet. To naprawdę się zrobiło ŻAŁOSNE

20. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak ktoś inny już napisał: Rozumiem, że kolega już grał w tę grę i wie jak ona wygląda itd. :D

21. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    nie grałem ale domyślam się jak gra będzie wyglądała BF 3 został stworzony od nowa a w MW3 został poprawiony silnik graficzny i dali nową fabułę więc wychodzi na to , że DICE się bardziej napracowało..Zobaczymy co n E3 pokażą.Moim zdaniem będą zwolennicy i przeciwnicy, To nie piaskownica więc każdy będzie grał w to co uważa za słuszne,A tak na koniec MW3 było by dobrym tytułem gdyby nie ten silnik graficzny a tak gra jest całkiem całkiem,Naturalnie grafika nie to nie wszystko no ale ja lubię popatrzeć na ładną grafikę.Wicie nie ma co gdybać i się kłócić która gra lepsza bo zachowujemy się funboye:p

Wczytywanie...

Poleć forum