1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegrał w Call of Duty, zemścił się nasyłając oddział SWAT

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Kwiecień 25, 2014.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Przeważnie od przegranych w Call of Duty możemy usłyszeć trochę niecenzuralnych epitetów pod własnym adresem, członków bliższej (a czasem i dalszej) rodziny, a nawet zdarza się, że sfrustrowani looserzy napiszą coś w prywatnej wiadomości, po zadaniu sobie trudu odszukania nas w sieci. Słyszeliśmy nawet o przypadku pobicia zwycięskiego gracza. Ale nasyłanie jednostek policji? Tego jeszcze nie było...

Wkurzony przegraną gracz namierzył adres swojej ofiary po IP. Okazało się, że jest to 17 letni Rafael Castillo z Long Island. Skoro znał już jego dane, wystarczyło połączyć się przez Skype z policją i przyznać się do zabicia własnej matki oraz zagrozić kolejnymi zgonami przypadkowych osób.

Policja z Long Island wysłała na miejsce domniemanego mordercy helikoptery, karetki, straż pożarną i 60 jednostek policji, wraz z oddziałami specjalnymi, gdy ktoś poinformował o tym, że zamierza rozpocząć krwawe polowanie.

Przyjechali uzbrojeni jak na wojnę, a odkryli tylko, że ktoś wezwał policję w akcie zemsty za przegraną w Call of Duty.

"To był cholernie złośliwy dzieciak - powiedział jeden z przybyłych na miejsce oficerów policji. To pochłonęło sporo naszych zasobów, spowodowało korki... Przyjechaliśmy i nic nie znaleźliśmy." Matka ofiary oczywiście żyła, a sam Castillo został zaskoczony przez policję spokojnie siedząc i zdobywając kolejne fragi.

Podobne przypadki nie są w USA niczym nowym. Jest już nazwa na to zjawisko - SWATting i polega na nasyłaniu oddziałów policji na upatrzone ofiary. Niektórzy nawet liczą punkty zależnie od ilości helikopterów itp.​

Źródło: Przegrał w Call of Duty, zemścił się nasyłając oddział SWAT - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

4 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    I weź tu człowieku graj sobie z hambuksami w gry zwłaszcza CODy hie hie

4. bbasior

bbasior Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dobra historia. Dzieciak musial byc ladnie zdesperowany. Ciekawe czy poniesie konsenkwencje zrobienia takiej fake'owej akcji. Rodzice pewnie dumni:)

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

5. Mathers

Mathers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeszcze o czołgu zapomnieli..

6. pemix09

pemix09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czołgi nie mogą jeździć po mieście .....

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

7. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I słusznie zrobił takich mistrzów trzeba ustawiać i odechce mu się wygrywać na drugi raz.

8. pemix09

pemix09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja też lubię popykać w coda..... Mam przerąbane jak takiego gościa spotkam ;)

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie było to już kiedyś ? Bo coś mi się obiło o uszy..

10. Mathers

Mathers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O na prawdę ?
    A wiesz co to ironia?

11. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Niech mi teraz któryś podpadnie.
    Pilnujcie się

Wysłane z mojego Nexus 7

12. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja gdy gram i zabijam burgery to zawsze po nich siadam by zapamiętali kto ich zabił. Uwielbiam dostawiać wiadomości od zdenerwowanych ludzi których pocisnąłem jest to dla mnie podwójna satysfakcja

Wczytywanie...

Poleć forum