Przegrał w Call of Duty, zemścił się nasyłając oddział SWAT

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Przeważnie od przegranych w Call of Duty możemy usłyszeć trochę niecenzuralnych epitetów pod własnym adresem, członków bliższej (a czasem i dalszej) rodziny, a nawet zdarza się, że sfrustrowani looserzy napiszą coś w prywatnej wiadomości, po zadaniu sobie trudu odszukania nas w sieci. Słyszeliśmy nawet o przypadku pobicia zwycięskiego gracza. Ale nasyłanie jednostek policji? Tego jeszcze nie było...

Wkurzony przegraną gracz namierzył adres swojej ofiary po IP. Okazało się, że jest to 17 letni Rafael Castillo z Long Island. Skoro znał już jego dane, wystarczyło połączyć się przez Skype z policją i przyznać się do zabicia własnej matki oraz zagrozić kolejnymi zgonami przypadkowych osób.

Policja z Long Island wysłała na miejsce domniemanego mordercy helikoptery, karetki, straż pożarną i 60 jednostek policji, wraz z oddziałami specjalnymi, gdy ktoś poinformował o tym, że zamierza rozpocząć krwawe polowanie.

Przyjechali uzbrojeni jak na wojnę, a odkryli tylko, że ktoś wezwał policję w akcie zemsty za przegraną w Call of Duty.

"To był cholernie złośliwy dzieciak - powiedział jeden z przybyłych na miejsce oficerów policji. To pochłonęło sporo naszych zasobów, spowodowało korki... Przyjechaliśmy i nic nie znaleźliśmy." Matka ofiary oczywiście żyła, a sam Castillo został zaskoczony przez policję spokojnie siedząc i zdobywając kolejne fragi.

Podobne przypadki nie są w USA niczym nowym. Jest już nazwa na to zjawisko - SWATting i polega na nasyłaniu oddziałów policji na upatrzone ofiary. Niektórzy nawet liczą punkty zależnie od ilości helikopterów itp.​

Źródło: Przegrał w Call of Duty, zemścił się nasyłając oddział SWAT - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty
 

warone

Banned
Użytkownik
I weź tu człowieku graj sobie z hambuksami w gry zwłaszcza CODy hie hie
 

bbasior

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dobra historia. Dzieciak musial byc ladnie zdesperowany. Ciekawe czy poniesie konsenkwencje zrobienia takiej fake'owej akcji. Rodzice pewnie dumni:)

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
 

Mathers

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze o czołgu zapomnieli..
 

pemix09

Użytkownik
Użytkownik
Czołgi nie mogą jeździć po mieście .....

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka
 

Master50

Banned
I słusznie zrobił takich mistrzów trzeba ustawiać i odechce mu się wygrywać na drugi raz.
 

pemix09

Użytkownik
Użytkownik
Ja też lubię popykać w coda..... Mam przerąbane jak takiego gościa spotkam ;)

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie było to już kiedyś ? Bo coś mi się obiło o uszy..
 

Mathers

Użytkownik
Użytkownik
Czołgi nie mogą jeździć po mieście .....

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka
O na prawdę ?
A wiesz co to ironia?
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Niech mi teraz któryś podpadnie.
Pilnujcie się

Wysłane z mojego Nexus 7
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja gdy gram i zabijam burgery to zawsze po nich siadam by zapamiętali kto ich zabił. Uwielbiam dostawiać wiadomości od zdenerwowanych ludzi których pocisnąłem jest to dla mnie podwójna satysfakcja
 

Do góry Bottom