Przegranie savów z dysku 60Gb na 250Gb

strusiek

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie jak mam podłaczyc dysk 2.5 cala pod pc bo gdy podpinam go pod sata to komputer w ogóle go nie wykrywa.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Potrzebne są specjalne programy do tego, dysk do Xbox'a ma trochę inny system plików niż ten z PC.
Jeden z potrzebnych programów to na pewno Xplorer360...
Zresztą zajrzyj tutaj
http://xboxforum.pl/sprzet-f27/przenoszenie-savow-z-dysku-20gb-na-120gb-19031.html
 

elvisopl

Użytkownik
Użytkownik
Możesz zrobić to również poprzez przeniesienie zawartości całego dysku używając "przenieś" na pendrive'a, wymienić dysk i tą samą operacją w drugą stronę. Używając tej opcji możesz sobie spokojnie wybrać, co dokładnie chcesz przenieść. Domyślnie masz zaznaczone wszystko. Opcję tą znajdziesz w ustawieniach systemu->pamięć. "Y" i możesz działać. Ostatnio robiłem to w ten sposób. Działa bez problemu i nie musisz nic kombinować. Jeszcze jedno. Musisz mieć nowego dash'a.
 

pemek

Użytkownik
Użytkownik
a 3 opcja to użyć kabla transmisji danych .
 

sammael74

Użytkownik
Użytkownik
3 opcja najprostsza i jeszcze mozna zarobic,zamawiasz kabelek od MS,koszt 12 funtow to jakies 55-60 zl mysle,robisz transfer i sprzedajesz kabel na aukcji z zyskiem,ja na ebay zarobilem drugie tyle,jedno zastrzezenie,mozna kupic tylko jeden kabel na kazda zarejestrowana konsole.
 

Do góry Bottom