1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegrywający się xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trudneto, Luty 22, 2014.

1. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Witam mam taki problem. Mam 360 płyta główna to zephyr i się zaczął przegźewać tzn na początku chodził głośno ale to norma rozkręciłem go nie złożyłem do końca tzn jeden bok był rozkręcony i podłączyłem go, aby sprawdzić czy działa no i działał. A gdy do kupy złoźe to na 5 sekund chodzi normalnie potem zaczyna wiatrak chodzić jak demon i się wyłącza mrygają wtedy dwie górne diody na czerwono z tego co wyczytałem że się przegźewa i żebym poprawił chłodzenie no i pytanie jak poprawić te chłodzenie ?
    Jak jest tak rozkręcony to chodzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Zrobiłem sobie sam temat do wywalenia

Wczytywanie...