1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegrywanie gry,

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez JaCyNa, Luty 17, 2010.

1. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    chciałbym przegrac gre, ale nie wiem w jak, jaki sposób jest najlepszy i czy musze ja jakos patchowac? xbox czyta mi ja normalnie , mam przeróbke 1.61

2. Lotnik421 Xbox One

3. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
  4. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  5. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    włanie chodziło ... o przegrywanie pirata:D

6. Castero23

Castero23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemka szukan najlepszego programu do nagrywania iso

7. paroled

paroled Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Tarnów
    Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale polecam po przekopaniu wielu tematów, poradników i filmików program IMG Burn

8. paroled

paroled Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Tarnów
    Obrazy z torrentów

założyłbym chętnie nowy temat ale z jakiejś przyczyny nie mogę... Może to i leipej ale może ktoś zaglądnie do tego tematu i mi pomoże a byłbym bardzo wdzięczny bo koszt zepsutych przez mnie płytek niedługo zrówna sie z ceną kilku oryginalnych gier :p

Chodzi mi o to, że zasysam obrazy z torrentów, mam X'a w wresji ELITE z wgranym Iextreme 1.6 lub 1.61. Każdorazowo obraz przepuszczam przez abgx360 skonfigurowany następująco:
    Niestety w wielu wypadkach (dwie gry wypaliły mi się normalnie i śmigają) po wypaleniu obrazu kiedy wkładam płytę do konsoli zamiast "zagraj w grę" widzę "odtwórz DVD" i niewiele mogę z tym zrobić. Przekopywałem się przez to forum wielokrotnie ale jestem tak zielony w temacie, że albo nie znalazłem albo nie zrozumiałem. Jeśli mógłbym prosić o poradę to byłbym wdzięczny. Co robić z tymi obrazami żeby mój X dawał mi możliwość ciupania w nie bez problemu. Czy są potrzebne jeszcze jakieś dodatkowe informacje żeby wykryć miejsca w których mogłem coś zrobić nie tak ?

9. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tutaj masz odpowiedź http://xboxforum.pl/iso-f31/activate-iso-jak-dziala-26979.html

10. 4fr0

4fr0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    napiszę tutaj, żeby nie robić nowego tematu. Mam sciągnięty obraz w wave4, mam 1.5, co muszę teraz zrobić? Wystarczy wrzucić w waves patcher i przerobić na wave2, żeby działało, czy muszę jeszcze coś pozmieniać?

11. lazarro

lazarro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    robisz dokladnie tak jak mowisz:)

Wczytywanie...

Poleć forum