1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegrywanie kopii zapasowych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jankess, Grudzień 8, 2010.

1. Jankess

Jankess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Witam! Chciałem przegrać sobie kopię zapasową z jednej płyty na drugą i tutaj pojawia się moje pytanie czy wystarczy najnormalniej przegrać tą płytę przez Nero ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Z tego co wiem to będzie trudno , nero nie potrafi łamać zabezpieczeń. Poszukaj na pewno coś znajdziesz na innych forach.

4. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Nie, z tej płyty musisz zrobić sobie na dysku obraz programem IMGBurn, a dopiero potem ten obraz nagrywasz również tym programikiem

5. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. Mateuszek77

Mateuszek77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków|Cracovia|
    Zadne nero, najlepiej CloneCD, opcja kopiowanie, on sam tworzy plik ISO oraz plik .dvd, twoją robotą jest tylko zmiana płyt w napędzie.

Wczytywanie...

Poleć forum