1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegrywanie orginalnych gier na xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GROCHU 17, Grudzień 31, 2011.

1. GROCHU 17

GROCHU 17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem synowi konsole xbox 360 slim z 2011 09 z tego co mi wiadomo jest jeszcze nie do przerobienia ale szukałem troche po necie o przegrywaniu oryginalnych gier i znalazłem taki artykuł .Czy jest to możliwe że były jakieś starsze nagrywarki co zgrywały orginały i nie było problemu .widze że zajmujecie sie takimi sprawami a wiec pozostawie tą kwestie dla fachowców niech to rozszyfrują .A oto co znalazłem na necie
    no bo jeśli to prawda to poco przerabiać zawsze by było można zgrać od jakiegoś ziomka .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    zgrać możesz od kolegi, ale żeby odpalić taką kopię to musisz mieć przerobioną konsolę. Każdy obraz w necie zgrywany jest z oryginału. Myślałeś inaczej?

4. GROCHU 17

GROCHU 17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja wiem że każda płyta jest zgrywana z oryginału nie innaczej tylko chodzi mi o to czy jak zgram takimi nagrywarkami jak podane w opisie 4 modele to będą działać orginały na nie przerobionej kąsoli bo tak wyczytałem w tym opisie że jest możliwość przegrania gier i będą działać na nie przerobionej kąsoli ????

5. miczu71

miczu71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiście że nie :)

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum