1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegrywanie originalnych gier.

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Stalker Kaczy, Maj 29, 2010.

1. Stalker Kaczy

Stalker Kaczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Pozyczylem od kolegi gre, originalna i chcial bym ja sobie przegrac. Mam plyty verbatim dl, ale czytalem, ze zeby przegrac oryginal to trzeba miec specjalna nagrywarke. Ja mam zwykla. Ale na tym forum jest temat o przegrywaniu zwykla nagrywarka : http://xboxforum.pl/iso-f31/kopiowanie-oryginalnej-gry-za-pomoca-zwyklej-nagrywarki-dvd-1983.html (szkoda, ze bez zdjec) i tam użytkownicy pisza, ze mozna to noramlnie zgrac iso na dyk alcoholem 120%. Wiec pytam, czy jest mozliwosc zgrania plyty zwyklom nagrywarka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    marf czytaj dokładnie dopiero potem dawaj odpowiedzi,on chce przegrac oryginał.
    Da rade ale musisz pomęczyc sie z nagrywarką

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak umie ale orginała też moze 'skopiowć' na tej zasadzie.

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    oryginal tylko przez kreon drive, podlaczenie napedu od xboxa do pc lub rozlozyc naped i sprobowac wxrippera;)

7. Stalker Kaczy

Stalker Kaczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Czyli da sie tylko tym poradnikiem ktory napisalem w pierwszym poscie? (gdzie znajde do tego zdjecia?)

Wczytywanie...

Poleć forum