1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegrywarka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WerJar, Grudzień 12, 2010.

1. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Cześć więc posiadam Benq 1650 DD nagrywarke i wyskakują mi takie rzeczy nie wiem co zrobić, firware nie robilem jak probuje wypalić płyty to coś takiego się pokazuje jutro sprobuję jeszcze pokombinować z innymi płytami. Oczywiscie posiadam orginalne gta4 tylko że mam już płytę zepsutą. Nie wiem może trzeba przeczyscic laser przez 3-4 lata nie był odczyszczany?

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Edit: Jest taka możliwośc żeby przeczyscić oczko w laserze? bo przez 3 lata nie był odkurzany ani nic a ja zadko ją używałem a mógł by podać ktoś firmware do:BENQ DVD DD DW1650 BCDC (ATA) Jak coś dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zrób sobie update firmware twojej nagrywarki i wtedy spróbuj (można jeszcze spróbować nagrać innym programem - tak piszą na innych forach) jak nie pomoże to już pewnie czas zaopatrzyć się w nowszą nagrywarkę. CloneCd jest lepszy do nagrywania gier wg. mnie.

Poleć forum