1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przegrzewanie się konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotruczelli14, Kwiecień 11, 2011.

1. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Zawsze kiedy włanczam konsole pochodzi ona 15-20 minut jest bardzo ciepła nagrzewa sie strasznie po kilkunastu minutach pytam sie was o to czy nic się nie stanie bo wydaje mi się że tak nie powinno być oczywiście ciepło ma odprowadzać ale czemu aż taka gorąca po krutkim czasie dodam że konsola leży poziomo na panelach nic nie blokuje wentylatora jest na otwartej przestrzeni.Xboxa mam od 1 miesiąca nowego wersje SLIM

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Mi jak się tak grzała to 3xRRoD złapałem :) w serwisie zrobili mi poprawianie lutów RedFix oraz przeszła lekką modyfikacje chłodzenia gram teraz po 4 godziny dziennie i konsola ciągle zimna :) nom ale ja mam konsole z 2007 roku :D

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    slimi sie tez grzeje dosyc jak fat. jak masz gwarancje to nie ma co sie martwic przegrzewanie konsoli nie powoduje przeciez zwiechy ani wyjaczenienia jej. a stac to sie moze rrod z tego i nic wiecej

5. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Ale ona nie jest tak bardzo ciepła troche ale jest...

6. Alienlol

Alienlol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    No bo to przecież nie lodówka że ma być zimna.Każda konsola w jakimś tam stopniu się grzeje.Nie martw się na razie będzie działać.

7. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mój slimek też po bardzo krótkim czasie robi sie ciepły/gorący ale bez obaw gram nawet 3-4h.

8. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Każda konsola się grzeje,mój jasper tez po 7 godzianch grania byl ciepły ale nie do takiego stopnia żebym panikował,nie martw się ciepłem,jeżeli konsola ma odpowiednie chłodzenie i cyrkulacje powietrza to nic jej się nie stanie(mam tu na myśli że konsola nie jest przykryta jakąs szmata itp)

9. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Podstawa... Grasz w gry z dysku czy z płyt - grając z płyty mój Fat grzał się dość mocno. Po przejściu na dysk praktycznie ustąpiło do zera. Potem przeczyszczony kompresorem - i po graniu nawet 3-4h jest jak przed właczeniem. Dochodzi do tego jeszcze temperatura otoczenia. Logiczne, zimno w pokoju. Zimny xbox :} Gorąco...

10. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Mój jest cale życie letni,ale tylko od spodu i z tyłu,u góry i po bokach zimny,.

11. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    z tego co wiem to w slimach nawet nie ma czegos takiego jak RROD bo usuneli ten sposob oglaszania usterki . spoko to sprzet musi sie grzac. W kompie karta graficzna rowniez sie grzeje. Paradoksalnie gdyby ta konsola byla zimna powinienes sie martwic bo to by znaczylo ze ma problem z odprowadzaniem ciepla zreszta nie wiesza sie itp masz gwarancje itp wiec mozesz spac w spokoju :)

12. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Coś z tym slimem to nie wydaje mi się prawdą...

13. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    moj jasper po 6 godzinach gry tez jest cieply ale wydaje mi sie to normalnym stanem rzeczy. nie mialem kontaktu ze slimem i nie wiem czy sie grzeje i w jakim stopniu ale wiem, ze konsola musi byc troche ciepla :D na starym xenonie zima sobie rece grzalem jak mi zmarzly a na jasperze juz sie nie da :D

14. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    7godzin dobry jesteś...

15. Nowicjusz

Nowicjusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mi się wydaje, że slim jest trochę źle zaprojektowany bo ma wiatrak na górze obudowy i jeżeli konsola leży to wpada do środka dużo syfu np. kurzu.... bo nie zauważyłem tam jakiejś siatki przeciwkurzowej tylko taka kratka jest przez którą wpadnie i tak kurz...... .

co do tematu to zależy z jakiego roku masz konsolę, jeśli np z 2009 czyli jasper to nie masz co się obawiac, starsze są bardziej awaryjne.....

16. VipKuzKo64

VipKuzKo64 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja tez początkowo się o to martwiłem ale wczoraj przykładowo grałem ponad 6 godzin wyłączyłem na godzine nie całą a potem jeszcze grałem przez ponad 6 godzin. Też mam slim'a ale po tych prawie 12 godzinach gry nic sie konsoli nie stało. I owszem powietrze, które jest wydalane z konsoli jest ciepłe a czasem nawet gorące. Puki masz gwarancję nie masz się co martwić. ^

17. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam konsolę już prawie trzy lata. XBOX 360 PREMIUM 60GB FALCON, stoi blisko routera, monitora, półki na książki. Mija trochę czasu, nagrzewa się, gram bez obaw o RRODA. Nie dygaj, zawsze tak jest, możesz grać spokojnie.

18. chiomas

chiomas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czysto teoretycznie skoro x jest nowy to nie masz się czego obawiać, nawet w razie roda jest gwarancja niem? Lepiej żeby teraz się szybciej popsuł niż po gwarancji :p także bez obaw :p

19. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do kurzu i slima, zawsze jak nie gram przykrywam ściereczką , żeby kurz nie leciał , własnie muszę pomyśleć nad jakąś przewiewną siateczką/materiałem.

20. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Właśnie wiem że jestem dobry...

21. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    w slimach jest nowe zabezpieczenie przed rrod-wyskakuje ostrzenie gdy konsola jest zbyt gorąca i automatycznie po chwili sie sama wyłącza

Nowicjusz nie masz racjii -ten wentyl wyrzuca gorące powietrze górą a pobiera zimne z większej bocznej kratki

Wczytywanie...

Poleć forum