1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejście całego Far Cry 4 zajmie nam aż 35 godzin!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 12, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dziś wiele osób narzeka na długość rozgrywki takich gier jak Medal of Honor, czy Call of Duty, lecz są też i takie shootery, które absorbują więcej czasu niż niejeden erpeg.

Alex Hutchinson, Reżyser Kreatywny gry, napisał na swoim Twitterze, że scalakowanie całego Far Cry 4 zajmie nam około 35 godzin, co autor uznał za spory kawałek czasu.

Jak na otwarty świat, bogatą faunę i florę, masę pobocznych misji i różnorakich znajdziesz, można z czystym sumieniem przyznać mu rację.

Osoby zainteresowane informacjami na temat trybu multiplayer i specyfikacji komputerowej potrzebnej do odpalenia gry powinny czekać na dalsze informacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak na mój gust słowo "aż" to jednak lekka przesada. 35h to nie jest jakaś oszałamiająca liczba. Nie za krótko co prawda, ale o niesamowitej długości nie ma co mówić.

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Pewnie przez wiekszosc czasu to odbijanie baz i zbieranie jakichs badziewi typu paczki. Nic nowego jesli tak zrobia

1 osoba to lubi.
  5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Taa oni zawsze tak się chwalą a później i tak wychodzi prawda.

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy ja wiem czy 35 godzin to aż tak dużo jeśli dodać te wszystkie znajdzki i takie tam. To jeśli to wszystko zajmie 35 godzin to kampania będzie raczej krociutka

7. mbienio87

mbienio87 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mi te 35 godzin w zupełności wystarcza. Misje współpracy jeszcze dojdą a do tego wszystkiego multi.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wg mnie to niech i te 35h będzie. Ale żeby to było co najmniej 30h z rurą! A tylko 5h badziewnego wypełniacza. Lubię jak non stop coś się dzieje i jest akcja.

Ale wiadomo wszystko zależy od pociągnięcia fabuły. Bo jak fabuła będzie się ślimaczyć - akcja to nawet 50h rozgrywki by mnie nie zaciekawiła..

9. akaeld

akaeld Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W FC3 zrobienie calaka zbytnio się nie spiesząc zajęło mi ~30h , jeśli tutaj będzie podobnie to będę zadowolony. Tak czy owak czekam na tą grę i mam nadzieję, że będzie tak dobra jak trójka.

Wczytywanie...

Poleć forum