1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejście na jasną stronę mocy - XBL kupno gier, bez xboxa?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Maj 16, 2015.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie wiem czy to właściwy dział. Ale jest to dział do luźnych dyskusji/wymiany poglądów więc sądzę, że w dobrym miejscu napisałem (jak nie to sorrki za pomyłkę i proszę o przeniesienie tematu :)).

Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to przejście na jasną stronę mocy - z ciemnej :). Więc proszę wziąć to pod uwagę, że nic na ten temat nie wiem :). I trzeba tłumaczyć bardzo dokładnie - dla mnie to nowość.

Wszystkim lubiącym pisać teksty typu: poszukaj na google, obrażanie innych itp itd. Takim userom dziękuję na wstępie - nie udzielajcie się :), Wy nie chcecie się denerwować Ja nie chcę - więc "pójdźmy sobie na rękę".

Więc tak w czym jest rzecz. Na 90% planuje kupno XO.
    Nie mam konta na Live (kiedyś miałem ale to były moje początki nawet nie pamiętam hasła itp itd). Więc muszę stworzyć nowe.

1. Wystarczy wejść na XBL i dać zaloguj i stworzyć konto?
    2. Mogę do tego wykorzystać konto M$? Tylko jest ono na UK albo USA jak się nie mylę :D (dokładniej to tworzyłem kiedyś konto do OneDrive).

Załóżmy, że mam już stworzone konto czy mogę jakoś nie korzystając z X360 bądź XO:

3. Wklepać kod na Golda (te tanie paro dniowe) i przypisać do konta gry z oferty Games with Gold na X360 i XO?
    4. Czy mogę kupić kod (kod, nie profil) do gry na XO i aktywować go z poziomu PC'ta (powiązać z kontem czy jak to fachowo nazwać :))?
    np. taki
    Kod:
    http://allegro.pl/assassin-s-creed-unity-black-flag-automat-klucz-i5297939387.html
    5. Czy korzystając z EA Access muszę mieć wykupiony dostęp do XBL?
    6. Rozumie, że gry z oferty Games with Gold działają tylko i wyłącznie jak mam wykupiony GOLD? Gold wygaśnie to nie pogram w te gry?

Jak mówię dla mnie to "nowa ziemia", dla Was "chleb powszedni" więc proszę o wyrozumiałość i tłumaczenie jak małemu dziecku :D.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ja Ci napiszę tak :
    :D
    1.Tak
    2. Tak tylko migruj je na PL.
    3.Nie gold musi być na min. 30dni.
    4. Tak logujesz się na swoje konto przez przeglądarkę i wbijasz kod, potem pobierasz grę na konsoli.
    5. Wystarczy sam Ea Access.
    6.Tak jak CI wygaśnie to nie pograsz tak jest z grami na XO, te które są w ofercie na X360 działają normalnie.

Onicniepytaj lubi to.
  4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    1. Tak lub zrobić to via konsola
    2. Ja bym zrobił wszystko na nowo .
    3. Wpisać kody możesz przez Strone Xbox.com . Po wcześniejszym zalogowaniu na konto. Co do dodania gier z gwg nie jestem pewien czy da się poprzez pc przypisać ale NIE PRZYPISZESZ ICH NAWET NA KONSOLI JEZELI WYUPISZ TRIAL NA KILKA DNI (musisz kupić pełną subskrypcję aby działał gwg)
    4. Tak
    5. Raczej nie
    6. Tak

Onicniepytaj lubi to.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie Panowie chodzi mi właśnie o XO (X360 podałem tak dodatkowo). A że konsoli jeszcze nie mam. To właśnie zastanawiałem się czy można to zrobić przez przeglądarkę (wklepać ten kod i przypisać go do profilu).

Na X360 mam RGH to raczej założenia konta via konsola odpada bezpowrotnie hehe :)

Why not? :D

Wczytywanie...

Poleć forum