1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przejscie z lt 2 na lt3 i chyba cichy patch

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bboo22, Grudzień 11, 2014.

1. bboo22

bboo22 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, problem jest taki... miałem LT2.0 i wszystko chodziło do czasu podłączenia do internetu ( 1 raz) ściągła się aktualizacja i przeróbka zniknęła ( LT 2.0) więc wgrałem 3.0 i gry nie działają ? głównie chodzi mi o fife 15 wyskakuje błąd z sciereczką co mam zrobić ? usunąłem już 3 razy pamięć podręczną i dalej nic... coś czytałem o cichym patchu że się wgrywa po podpięciu do internetu i że trzeba coś dogrywać z pendriva ale nie wiem co, czy to koniec już mojej konsoli? czy da się coś jeszcze zrobić ? Dodam jeszcze że fife nagrałem pare razy już pod lt 3.0 zwykłą nagrywarką....

Wczytywanie...

Poleć forum