1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejściówa hdmi na d-sub.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Biegan96, Sierpień 19, 2011.

1. Biegan96

Biegan96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Od razu przejdę do rzeczy.... mam tutaj "nubskie" pytanie odnośnie kabla HDMI. Mam xbox'a 360 slim, ale podłączam go do monitora przez kabel VGA i nie oszukujmy się jakoś obrazu pozostawia wiele do życzenia. Niestety mój monitor nie ma wejście na kabel HDMI. I tutaj pytanie: czy jak do kabla hdmi założę przejściówkę na d-sub, dvi to czy kabel HDMI będzie działał sprawnie, tak jak powinien ? Monitor oczywiście ten płaski [ lcd?] 19 cali.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kup sobie kabel HDMI--> DVI i powinno być dobrze. Sam tak mam tyle że na 20''

4. Biegan96

Biegan96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeszcze takie pytanie jeśli chodzi o głośniki. Kabel hdmi jaki chce kupić ma wejścia hdmi>hdmi. A mój obecny VGA ma wejście grube [ te od xboxa ] d-sub i mam te mini dżeki czy jak to się nazywa, tak czy siak odpowiadają za dźwięk. A o ile się orientuje kabel hdmi takie dżeków nie posiada... więc jak będzie dźwięk przetwarzany? :< Czy może kabel hdmi ma już to jakoś wbudowane?

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Przejsciowka to nie konwerter sygnalu wiec HDMI --> D-SUB nie ma prawa dzialac
    Albo kupisz oryginalny kabel VGA MS albo BigBen albo kup HDMI --> DVI i do tego najtanszy kabel av --> vga do konsoli z jackami i obraz idzie po HDMI --> DVI, a dzwiek wyciagasz z kabla AV --> VGA/CINCH tylko ze uzywasz tylko kabli dzwiekowych, vga nie podlaczasz, a i musisz rozebrac obudowe wtyczki od strony konsoli bo inaczej nie zmiesci sie jednocześnie hdmi i av

6. Biegan96

Biegan96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Będę musiał trochę się pobawić. A czy to, że do xbox'a będą podłączone dwa kable z tego jeden wyjście z obrazu nie będzie do niczego podłączone, czy to jakoś nie zaszkodzi na sprzęt?

7. CytrynowyFaz

CytrynowyFaz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Przecież na forum był poradnik. Wystarczyło trochę poszukać.
    http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-...i-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a-10302.html

Wczytywanie...

Poleć forum