1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejściówka DualShock2 --> X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Johnny11Fingers, Styczeń 22, 2013.

1. Johnny11Fingers

Johnny11Fingers Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam dość duży problem i chyba tylko Wy jesteście w stanie mi pomóc. Jako, że jestem wielkim fanem bijatyk, większość swojej "kariery", że tak powiem, grałem na padzie DualShock2, który stał się bliższy memu sercu niż jakikolwiek inny kontroler... Przejdźmy jednak do rzeczy.

Wiem o przejściówkach, które pozwalają zagrać DS2 na konsoli Xbox360. Są one dość powszechne np. na allegro, jednak wymagają one przewodowego kontrolera X360, którego niestety nie posiadam. Wiem jednak o istnieniu przejściówek, które owego pada przewodowego od Microsoftu, nie wymagają. I tu pojawia się moja prośba. Mógłby ktoś znaleźć przejściówkę spełniającą moje wymagania w obojętne jakim sklepie internetowym, który obejmuje zasięgiem tylko i wyłącznie nasz kraj? Nie opłaca się zbytnio płacić dużych pieniędzy za wysyłkę np. z UK (na Amazonie znalazłem taką przejściówkę, jednak niezbyt opłacalna dla mojego portfela byłaby to transakcja...). Dlatego zwracam się do Was o pomoc, drodzy forumowicze.

Mam jeszcze jedną prośbę. Szukając takich przejściówek w internecie natrafiłem na wiele takich tematów, w których najczęściej nie pisano na temat. Dlatego proszę nie pisać postów, że do wszystkiego można się przyzwyczaić i pad od X360 jest wręcz idealny do bijatyk. Naprawdę miałem szczere chęci [od sierpnia 2012] do przestawienia się na ten kontroler, jednak nie jest to w moim przypadku możliwe. Kupując X360 myślałem, że będzie łatwiej, ale no jednak nie udało się... Mam również nadzieję, że nikt nie napisze coś w stylu: "nie pasuje pad x360, kup sobie ps3". Nie pomoże mi to wcale, a jedynie popsuje opinie wielu przeglądających w przyszłości ten temat, jak mniemam najlepszego i najbardziej rozwiniętego forum w Polsce dotyczącego konsoli X360.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc i zainteresowanie tematem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
  4. Johnny11Fingers

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No rzeczywiście, wydatek na grubszy portfel. Dzięki za pomoc :) Całkiem fajny ten sklep, możliwe, że jeszcze się mi kiedyś przyda.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sa przejsciowki za ok 30 zl ktore nie wymagaja pada przewodowego do xboxa ale dzialaja tylko z dualshockiem przewodowym z PS2 , z tym z PS3 juz nie

6. Johnny11Fingers

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oo właśnie takie coś jest mi potrzebne. Mógłbyś podać link do aukcji z taką przejściówką?

Przepraszam za double post, jednak naprawdę potrzebuję takiego adaptera/konwertera. Do środy muszę takie coś nabyć, dlatego ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o takim urządzeniu do 50zł jest proszony o pomoc.

Eh.... Naprawdę nie można w Polsce kupić takiego urządzenia? Ciężko mi w to uwierzyć.

Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edycji//Luke

7. AHC

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
  8. Johnny11Fingers

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Uwaga Aby urządzenie działało prawidłowo z konsolą Xbox 360 wymagane jest równoczesne podłączenie pada przewodowego Xbox 360 i pada Ps2."
    Nie o takie coś mi chodziło. :(

9. AHC

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Do 50 zł nic innego nigdy nie widziałem ;) Więc życzę powodzonka w szukaniu.

Pozdrawiam

10. Johnny11Fingers

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sumie to jestem w stanie wydać więcej pieniędzy na to. Bo i tak ta przejściówka + Pad przewodowy wyjdzie drożej. Dlatego do 100zł jeśli takie coś istnieje, to proszę o link.;)

Wczytywanie...

Poleć forum