1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejściówka i pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arekkobylo, Marzec 9, 2011.

1. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Siema to znowu ja wpadłem na pomysł ale nie wiem czy zadziała więc tak
    jak bym kupił taką przejściówkę do Xbox 360 PODLACZ PADA OD PLAYSTATION 2 do X360 (1472831432) - Aukcje internetowe Allegro wiem ze trzeba mieć pada na kablu od Xbox 360
    ale dało by rade do tego podłączyć taką kierownice Logitech Formula Vibration Feedback Wheel - Akcesoria PC dla graczy - Sklep internetowy Agito.pl pytam ponieważ mam tą kierownice a kupno pada na kablu i przejściówki wyjdzie taniej niż kupno kierki. Dzięki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    PS już wiem nie zadziała:( szkoda macie może jakieś propozycje co do kirki do ps2 dobrze by było jak by to była kierka logitech i za niską cenę

4. magnateam

magnateam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co do przejsciówki to musisz miec kierownice od ps2 wiec jak taka zakupisz to pograsz na xbox 360 i zarówno na pc ,przejsciówka jest bdobra bo po podłaczeniu jej da pc wystarczy podpiac pada od ps2 i smnga az miło a jak nie masz pada od ps2 to moze byc od ps1 i tez zadziała wiem bo sam testowałem.

5. arekkobylo

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    a znasz moze jakąs tania kierke do ps 2 ale najlepiej od logitech?

6. laki_me

laki_me Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tanią, logitecha - te słowa nie idą w parze

7. arekkobylo

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia: