1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejściowka Jack ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez amaru123, Luty 9, 2010.

1. amaru123

amaru123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kościerzyna
    Czy jest w ogolę coś takiego jak przejściówka optical na Jack a jak tak to czy do się podłączyć głośniki do xboxa bezpośrednio przez ta przejściówkę:confused: ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    nie rozumiem do końca o co ci chodzi

czasami w gnieździe mini jack jest "ukryty" toslink i wtedy trzeba użyć takiego kabla http://obrazki.elektroda.net/94_1245148258.jpg

jeżeli chodzi ci o przesłanie sygnału optycznego za pomocą kabla mini jack to zapomnij :D

4. kuchcikk

kuchcikk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
  5. GaloGalo

GaloGalo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nie wiem gdzie się podczepić, ale jestem tutaj nowy i nie mogę jeszcze zakładać tematów stąd postanowiłem napisać tutaj :) .

Otóż jak się ma sprawa. Kupiłem dziś X-Boxa i osobny kabel HDMI-HDMI. Konsola podłączona pod monitor LG 25 cali. Jak się domyślacie problemy mam z dźwiękiem... . Przeczytałem na forum w poradniku o chinchach itd. Ale pytanie jest takie gdzie mam tego chicha wpiąć jeśli standartowy kabel z x-boxa zastąpiłem nowym HDMI-HDMI.

Czy jeśli podłączę standardowy kabel (oprócz tego HDMI), tylko po to aby uzyskać z niego sam dźwięk do słuchawek (oczywiście po zastosowaniu chincha to czy to zadziała... .

Z góry dzięki za pomoc

6. GaloGalo

GaloGalo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok już znalazłem odpowiedź. Wystarczy zakupić audio adapter (allegro) :) .

Wczytywanie...

Poleć forum