1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejściówka męsko-żeńska Component/Scart na VGA

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Gorgol, Wrzesień 16, 2010.

1. Gorgol

Gorgol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przejściówka źeńsko-męska bądź żeńsko-żeńska Component/Scart na VGA

Witam. Zjepsuł mi się kabel xboxowy z końcówką VGA (da się grać, ale przeważa kolor niebieski) .. wiem, że to kabel, gdyż mój monitor (CRT) ma końcówkę rzecz jasna męską i z początku myślałęm, że to przejściówka, więc kupiłem nową i nic to nie dało. Ale do sedna: nie chcę wydawać niemałego siana na nowy kabel, więc tak sobie pomyślałem, że mogę kupić przejściówkę taką jak w temacie i tu pytanie. Co lepiej? Pewno Component nie? Bo jak jeszcze sygnał ma iść dodatkowo przejściówkę component>scart, to nie wpłynie dobrze na jego jakość. I czy takie rozwiązanie ma prawo nie działać, no i czy jakość b. się pogorszy?

Takie coś by działąło?
    Adapter VGA (M) > 3x RCA VGA-Component (1234402227) - Aukcje internetowe Allegro
    do tego bym dał jeszcze żeńsko żenską VGA i grałaby muzyka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    to nie zadziala, to dedykowa przejsciowka do jakiegos projektora pewnie...oryginalny kabel vga MS na allegro kosztuje 37zl z wysylka, jakosc cud..wiec po co sie bawic ?

Mozesz rownie dobrze mozesz wymienic tylko koncowke na kablu,bo pewnie cos se wyrobilu, VGA wtyczke dostaniesz w elektroniczmym za 5zl, wystarczy tylko dobrze polutowac

4. Gorgol

Gorgol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wtrące się ja mam podłączonego xbox do monitora przez kabel hdmi ale z ciekawości kupiłem kable VGA do xbox za 9,99zł! Chciałem zobaczyć jaki będzie efekt i powiem ci że daje radę nie ma żadnych zakłóceń czy coś takiego zobacz link do auckji ta aukcja się skończyła ale jak napiszesz do gościa na pewno ma jeszcze te kable.

Wczytywanie...

Poleć forum