1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejściówka Sata-USB, BF3 problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Shinoku, Wrzesień 20, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shinoku

Shinoku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Witam, otóż zakupiłem ihasa 124B, oraz przejściówkę która umożliwia mi podłączenie go do laptopa. Wypaliłem Disc 1 BF3 oraz Disc 2 i przy instalacji na dysku DVD1 wyskakuje błąd, że płyta może być zabrudzona przy 82%, a DVD2 ma to samo tylko przy 58%. Moje pytanie w czym tkwi problem? Odpowiem dodatkowo, że kumpel mi mówił, że wgrywał FW do tego ihasa, wypalił mi AC:Revelations i instaluje się bez problemu, tyle, że on ihasa miał normalnie podłączonego, a ja mam adapterem. Płytki mam verbatimy 003 więc kumpel powiedział mi żebym wypalił prędkością x4 i zmienił w img burner na te ustawienia: http://up.programosy.pl/foto/10_20.png więc zmieniłem tylko to. Proszę pilnie o pomoc.

Dziś próbowałem wypalić jeszcze raz i przy weryfikacji płyty ukazał się taki błąd:

2. Lotnik421 Xbox One

3. best

best Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Weź lepeij ustawienia z tego forum. Img pokazuje jaki model płytki masz. Na forum znajdziesz konkrente ustawienia. Problemem może byc również adapter czy sterowniki sata

4. Shinoku

Shinoku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Płytki mam 003, i wg tego co piszą trzeba je wypalać prędkością x4. Więc tak robię, a błąd wywala ten który jest wyżej. Adapter jest dobry, bo pytałem tu, czy się nada. Wszystkie ustawienia robię wg. tego poradnika X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl
    a co z tymi sterownikami sata?
    @edit
    i też zauważyłem, że coś dziwnie prędkość skacze, mam ustawioną na x4 a czasem spada do x.1.5
    przejściówkę mam taką: http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-usb-2-0-na-ide-2-5-3-5-sata-i2616735698.html

Pomoże ktoś? powoli tracę nadzieje :(

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@EDIT@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Problem rozwiązany, problem tkwił w skokach zasilania. Podłączając przejściówkę do zasilania PC wszystko poszło fajnie, natomiast gdy korzystam z zasilania oferowanego do przejściówki i podłączając do gniazdka miewam jakieś skoki i prędkość nagrywania spadała z 4.0x na np. 0.3x
    Szkoda tylko że straciłem na tym 3 płytki.
    CLOSE :)

Zamykam // Hextor

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum