1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejściówka z PS3 na Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez OptiVe, Październik 6, 2010.

1. OptiVe

OptiVe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Znalazłem na Allegro przejściówke z Ps3 na Xboxa 360. I jak myslicie ,czy bede mogl podpiąć do niej kierownice od Ps3 LOGITECH DRIVING FORCE GT

link do aukcji Graj na XBOX360 Używając sprzętu z PlayStation2 (1251161664) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Ja właśnie przymierzam się do jej kupna. Pytałem się na innych forach. Podobno wchodzi tam każdy pad od PSX/PS2, ale do normalnej pracy potrzebuje PRZEWODOWEGO pada od X360 w celu jej włączenia (dzwoniłem do sprzedawcy i się go pytałem jak to tak naprawdę działa, odpowiedział mi, że nie potrzebuje dodatkowego pada do niej, ale wiadomo, że sprzedawca powie wszystko, żeby tylko sprzedać towar).

4. OptiVe

OptiVe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pad tak,tylko ciekawe co z kierownicami

5. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Jeżeli działały z konsolą PS2 to nie widzę problemu. Najlepiej zadzwoń do kolesia i się spytaj. Ewentualnie umów się z nim, że jeżeli konsola nie wykryje Ci jej, to czy będziesz mógł odesłać mu tą przejściówkę.

Wczytywanie...

Poleć forum