1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejściówka z xboxa na monitor komputera.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ToXiC1964, Lipiec 22, 2011.

1. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Witam. Chcę mieć obraz z xboxa na monitorze kompa i chcę sobie kupić taki kabel: KABEL HDMI - DVI 2m CENA / JAKOŚĆ -- MOBISOFT -- (1709034879) - Aukcje internetowe Allegro i mam problem ponieważ mój monitor nie ma głośniczków i do tego chciałem kupić sobie taki adapter audio: ADAPTER AUDIO do XBOX 360 xbox360 dźwięk 5.1 (1720235117) - Aukcje internetowe Allegro , czy to będzie wszystko działało tak jak powinno?? i mam jeszcze jedno pytanie, czy nie ma może jakiegoś rozgałęźnika do tego wejścia z monitora, ponieważ mam podłączony komputer pod monitor i nie chce mi się ciągle tego przekładać, chodzi mi mniej więcej o takie coś: http://allegro.pl/rozgaleznik-svga-wt-2xgn-svga-576-i1715860517.html tylko ja mam wejście cyfrowe ( takie jak na aukcji z kablem hdmij).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Kup kabel hdmi-dvi to będziesz miał dobry obraz ale bez dzwięku. Jeśli masz kabel component albo composite od xboxa to zdejmij jego obudowę i zmieści się koło hdmi w xboxie (nie kupuj tego adaptera audio). Musisz jeszcze dokupić minijack żeński >>>> tak wygląda: http://xb360.pl/photos/adapter-chinch-mini-jack-zenski-xbox-glosnki-1409127921.jpg
    No i jakieś głośniki. Możesz też kupić kabel VGA (poleca od microsofta) i nie będziesz musiał bawić się w zdejmowanie obudowy. Ale to wyjdzie drożej.

4. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
  5. Wyindywidualizowany

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poco masz kupować adapter skoro możesz zdjąć obudowę z componenta(ten kabelek z kolorowymi chinchami). To co znalazłeś to niezłe rozwiązanie, ja bym wziął ale to twoja decyzja.

6. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    ok dzięki, na razie u mnie z kasą krucho ale 10 sierpnia sobie to kupie.

7. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
  8. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    właśnie też myślę nad takim zestawem, bo dopiero teraz zauważyłem że mam również wejście AV, i jednak nie mam wejścia takiego jak tu: Adapter DVI-D (24+1 M)>DVI-D + HDMI F (65057) (1714641154) - Aukcje internetowe Allegro tylko takie: KABEL HDMI - DVI 2m CENA / JAKOŚĆ -- MOBISOFT -- (1709034879) - Aukcje internetowe Allegro , a czy będzie jakaś różnica w obrazie pomiędzy tym: KABEL HDMI - DVI 2m CENA / JAKOŚĆ -- MOBISOFT -- (1709034879) - Aukcje internetowe Allegro a tym: KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD ORG (1715762854) - Aukcje internetowe Allegro ??? bo wolał bym ten na AV ponieważ nie musiał bym ciągle kabla przekładać z kompa, ale znowu jak by był lepszy obraz.

EDIT: mam głośniki creative t6100 takie: http://allegro.pl/ciezkie-glosniki-5-1-creative-inspire-t6100-szczec-i1715857876.html i czy nie dało by się może jakoś podłączyć pod nie dźwięku??

9. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    to jak pomoże mi ktoś??

10. Wyindywidualizowany

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ToXiC1964, ja kupiłem ten VGA za 10 zł i miałem lipny obraz.(podwojone napisy itd.) Jeśli nie chcesz ciągle przekładać kabla DVI to kup oryginalnego od microsofta VGA i problemu nie będzie. Jeśli nie masz kaski to uzbieraj bo te tanie kabelki vga za 10 zł to loteria. Natomiast kabel dvi-hdmi da ci lepszy obraz za niską cenę(bierz najtańszy bo to przesył cyfrowy).
    Zieloną wtyczkę od głośników wkładasz w tego minijacka: http://xb360.pl/photos/adapter-chinch-mini-jack-zenski-xbox-glosnki-1409127921.jpg a w te dwa to chinche od vga albo componenta przy hdmi-dvi

11. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Racja, ale trzeba pamiętać, że nie można od razu założyć Tani-Zły, sam mam kabel VGA (Czarne opakowanie i, że dla Xbox'a i coś po Chińsku) i obraz jest bardzo dobry.
    Tyle, że sprzedawca podał mi z czego kabel jest wykonany, więc wiedziałem co kupuje i były to dobre materiały (Jak chcesz mogę Ci dać link do tej aukcji ) Dałem 29zł

Wczytywanie...

Poleć forum