1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejściówka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BackSpace92, Marzec 15, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BackSpace92

BackSpace92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie serdecznie.
    Mam do was pytanie, otóż chciałbym podłączyć słuchawki od PC do xboxa. Tak wiem że jest dużo tematów o tym, lecz ja chce także rozmawiać z przyjaciółmi, a większość odpowiedzi do tych tematów to że słuchawki można podłączyć do TV, o czym już wiem bo tak robię. Więc czy jest jakaś przejściówka żeby podłączyć takie słuchawki do x'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stanisław Jadach

Stanisław Jadach Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jak używasz kabla composite to wyprowadź audio z 2 czinczy. Ja używam hdmi i wziąłem stary kabel av do xboxa rozebrałem go i podłączyłem go razem z hdmi i wyprowadziłem audio z czinczy

4. BackSpace92

BackSpace92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Emmmmm.... No... to... ja może sobie kupie jednak słuchawki do x'a ;]

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia: