1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przejśówka hdmi -> vga xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez areksko, Lipiec 25, 2015.

1. areksko

areksko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Korzystał ktoś może z takiego cuda razem z xboxem one?

http://allegro.pl/aktywny-adapter-konwerter-kabel-hdmi-vga-d-sub-i5045459328.html

Potrzebuje jakiejś prowizorki, żeby podłączyć konsole do monitora z VGA na dosłownie 4 tygodnie. Wiem, ze dźwięku nie będzie i z jakością może być różnie, ale muszę wiedzieć czy to działa po prostu. Ewentualnie co innego kupić żeby działało i było w podobnej cenie?

Zależy mi na tym, żeby ktoś kto z tego korzystał, używał tego właśnie z xboxem one, nie z niczym innym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Kozystalem z tego do podłączania dekodera -> monitora, powiem ci że trochę z tym walczylem. Działać działało ale pamiętam ze musiałem na dekoderze wybrać system NTSC zamiast PAL.

Wysłane z mojego LG-D722

4. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Ja mialem ale wersje w minijacke zeby byl glos, dzialalo normalnie bez problemow

Wczytywanie...

Poleć forum