1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przekładanie dysku do przerobionej konsoli offline.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez raflooldz, Listopad 14, 2010.

1. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Cześć. Mam pytanie, czy grając na przerobionej konsoli offline w jakąś grę, mogę podłączyć mój dysk i grać na swoim koncie i zdobywać GS normalnie, a potem podłączyć ten dysk do swojej konsoli (nieprzerobiona) i bez paniki grać online ?

Uściślając chodzi mi o to, czy nic nie grozi wtedy mojemu profilowi, bo tak na moje rozumowanie nie powinno, skoro grałbym w coś offline na przerobionej na moim profilu, a potem jakbym chciał online, na tym samym profilu, po przełożeniu dysku do swojej nieprzerobionej.

Proszę o info. Pozdro

edit. nikt nie wie jak to jest :) ?

Wczytywanie...

Poleć forum