Przeklej-Dział download

Azaroth94

Użytkownik
Użytkownik
Witam, nie wiem czy nie daloby się zrobić z przeklej taki temat jak z odsiebie.
Bo w końcu jest to dobry portal do uploadu.
 

chudyosw2

Użytkownik
Użytkownik
chłopie odsiebie jest zamknięte !!!
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
@chudyosw2
Czytaj ze zrozumieniem!!!

Co do tematu, uważam, że to bardzo dobry pomysł.
 

Azaroth94

Użytkownik
Użytkownik
Tylko że jak narazie widziałem, że tylko Erno (szacun) wrzuca na Przeklej.
 

FreeQ

Świeżak
Świeżak
Też jestem za ... To chyba jedyna strona która może dorównać serwisowi odsiebie ;>
Osobiście Pobrałem z niej tylko 1 grę ale jestem zadowolony bo zajeło mi to tylko 3 dni wliczając to że było włączone około 2h dziennie :)
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
dobry pomysł :)
 

strugi

Użytkownik
Użytkownik
bardzo swietny pomysl, ze wzgledu na to, ze predkosci sa zadziwiajace a jdownloader radzi sobie z owymi linkami :) dodam, ze jezeli chcesz sciagac z innych akceleratorow pobierania typu FlashGet, generuj linki na tej stronie:
Kod:
http://generatory.3xg.pl/przeklej/
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Dział utworzony.
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
może by tak jeszcze w każdym dziale przykleić temat z prośbami o upload konkretnych gier?
 

Prisonbull

Użytkownik
Użytkownik
Błąd w nazwie działu - jest Przeklej.to a powinno być Przeklej.pl
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Poprawione.
 

FreeQ

Świeżak
Świeżak
Mam Pytanie bo jak sciągam z przeklej.pl na jdownloaderze to mi się pobiera i co jakiś czas zatrzymuje się i od nowa tak jak bym połączenie z internetem tracił a jak sciągnałem z filebase.to to było dobrze ;x Co robić?
 

Tere

Użytkownik
Użytkownik
to samo mam i niektóre party startują tam gdzie skończyły, inne od zera albo w ogóle tylko przez przeglądarkę idzie ściągnąć
 
L

livingfear

Guest
Mam Pytanie bo jak sciągam z przeklej.pl na jdownloaderze to mi się pobiera i co jakiś czas zatrzymuje się i od nowa tak jak bym połączenie z internetem tracił a jak sciągnałem z filebase.to to było dobrze ;x Co robić?
Ja również mam to samo,Dziwne bo jeszcze ostatnio bylo wszystko ok.Jest taki sposob (u mnie dziala) ściągaj tylko jeden plik na raz a nie np.5.
Wtedy jest wieksza szansa że sie nie zrestartuje.Najwyżej pojdzie jeden plik a nie od razu pieć.
 

Azaroth94

Użytkownik
Użytkownik
Ciągle jest przeklej.to a serwer się zwie przeklej.pl
 

Socjo

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Również polecam opcję co kolega livingfear. Ściągać po jednym parcie i powinno być ok, u mnie działa. Pozdrawiam
 

Prisonbull

Użytkownik
Użytkownik
Ja ściągałem MW2 z przeklej i było ok. Net 2Mbit/s - prędkość 248 kb/s i rzadko spadała. Czasem są zrywy połączenia, ale za taki transfer jaki obecnie oferuje ten serwer to pikuś
 

SebaV2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja też jestem za
 

zibby1515

Banned
Użytkownik
A co sie stalo z grami na tym serwerze?? Jeszcze niedawno było ich chyba z 10 a teraz raptem 3...a tropico ściąnełem do połowy i usuneli linki,a teraz nawet tematu z grą nie ma


no nie...zostało mi dosłownie kilka partów assansins creeda na przeklej i usuneli pliki....kur**
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
Według mnie przyklej.pl powinno zostać skasowane z działu Download.
W dziale Przyklej.pl nie działa ani jeden link.
 

Do góry Bottom