1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Przekroczenie zakresu" - jak to zmienić?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gruchalbn, Luty 17, 2011.

1. gruchalbn

gruchalbn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Witam.
    Mam problem polegający na tym że po podłączeniu konsoli do monitora podczas próby uruchomienia, wyświetla się jedynie komunikat "przekroczenie zakresu". Wcześniej ten problem nie występował. Konsola przez długi okres była podłączona do monitora i normalnie używana. Po zakupie Tv podłączyłem ją do niego (kablem hdmi) i wszystko działało bez zarzutów. Lecz teraz gdy powróciłem do monitora wywala mi ten komunikat :(
    Dodam że w konsoli próbowałem już resetować wszystkie ustawienia ale to nadal nic nie daje ;/
    Konsole podłączam do monitora podobnym kablem Kabel XBOX 360 VGA FULL HD AV LCD CRT gold KX1 (1450748961) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    Podczas używania konsoli na TV wgrałem najnowszy soft na konsole, ale to raczej nie powinno być wywoływać tego problemu.
    Proszę o jakiekolwiek pomysły :)
    Z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    masz ustawiona zbyt wysoka rozdzielczosc
    podlacz normalnym kablem zmien na jak najmniejsza i wtedy spróbuj znowu z monitorem

Wczytywanie...