1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przelaczanie profili w xbox 360 :>

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PawlaQ, Grudzień 23, 2008.

1. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Czesc, mam pewien problem.

Zalozylem konto zeby pograc sobie na xbox live i wykorzystac ostatni Trial;) lecz po aktualizacji gdy wlaczam xboxa profilem startowym jest ten ktory zalozylem do triala , i tu jest moj problem poniewaz chce aby moim proilem startowym byl ten poprzedni i nie wiem gdzie to zmienic pamietam ze w starym dashboardzie wchodzilo sie w profil i cos tam sie zaznaczalo a w nowym nie wiem czy wogle da sie tak ustawic zeby zmienic profil startowy ??
    Czy musze ciagle podczas ponownego wlaczania konsoli klikac Przelacz profil i tak dalej ?:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Naprawde nikt nie może mi odpowiedzieć na to pytanie ?:confused:

4. Duras

Duras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ciechanów
    Wyłącz auto logowanie i po odpaleniu X`a loguj się na profil, który chcesz ja tak robię. Innej opcji chyba nie ma (jeśli jest to niech ktoś mnie poprawi) bo szukałem trochę na necie jak i w konsoli i nic nie znalazłem.

5. zrebak82

zrebak82 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydman
    a wiec tak wlacz konsole zaloguj sie do profilu ktory ma byc profilem startowym wcisnij przycisk na padzie oznakowany symbolem xbox wybierz zakladke profil nastepnie automatyczne logowanie zaznacz wlaczone od teraz po wlaczeniu konsoli bedziesz automatycznie logowany do wybranego profilu

Wczytywanie...

Poleć forum