1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przełącznik 2x vga

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pajunk93, Sierpień 11, 2011.

1. pajunk93

pajunk93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śmigiel
    Witam, chciałbym się zapytać, czy jest możliwość kupienie owego przełącznika. Chodzi mi o to, że pod jeden monitor, mam podlączony pc i x'a, i przełączam sobie to jakimś przełącznikiem. Żebym co chwila nie musiał rozłączać kabli i ich zmieniać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Trox

Trox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    RapDOM
    switch vga allegro od 100zl

4. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jest jeszcze inne wyjście, rozumiem ze monitor nie taki stary i ma DVI ??. Jak ma to kupujesz przejściówkę DVI-VGA podpinasz xboxa pod VGA a kompa pod DVI-VGA i teraz bd mógł sobie zmieniać kanały za pomocą monitora przynajmniej ja tak mam w SyncMaster 223BW Samsung.

Wczytywanie...

Poleć forum