1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przełącznik Data Transfer Switch

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dzienciol, Listopad 25, 2008.

1. dzienciol

dzienciol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat moze nie odnosi sie jedynie do konsoli ale mam nadzieje ze mi pomozecie !

Witam wszystkich. Kupilem sobie xboxa a ze wzgledu na to ze mam slaby TV podlaczylem go do Pc poprzez przełacznik ktory znajduje sie w temacie , rowniez w niego podlaczony jest monitor i wszsytko idzie do karty graficznej. Problem tkwi w tym iz obraz z xBoxa jest zawsze dobry i nie ma problemu , natomiast czasem gdy chce przełaczyc go spowrotem na Windowsa , pulpit przesuwa mi sie o jakies pol centymetra w doł ( na gorze jest czarny pasek , a pasek start jest schowany) . Czy ktos z was wie moze dlaczego tak sie dzieje ? Pozdrawiam

P.S
    Jezeli cos jest niejasne piszcie a wytlumacze jeszcze raz smilies/smile.gif

Wczytywanie...

Poleć forum