1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przelanie msp na inne konto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShakingCastle, Maj 15, 2011.

1. ShakingCastle

ShakingCastle Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czesc

Czy jest sposob przelania msp z zakupionego konto silver na allegro na moje konto gold?

Potrzebuje tylko 800msp na zmiane nicku i wlasnie nie wiem czy sie oplaca kupi 800msp czy odrazu 6k

2. Lotnik421 Xbox One

3. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    1. Punkty (10.000) dostajesz w postaci nowego konta Silver, na którym są one zawarte.

2. Odzyskujesz konto (1 minuta).

3. Ściągasz dowolne materiały na konsolę (gry, filmy, dodatki do gier, tapety, obrazki gracza, mapy).

4. Logujemy się na własny profil (lub dowolny inny, mogą być nawet 4 jednocześnie) i gramy/oglądamy! Na zawsze!

4. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @UP Brawo i po co to wkleiłeś? Przeczytałeś część wiadomości i myślisz, że mu pomogłeś? Pomyśl najpierw, a potem udzielaj rad.

Nie nie da się przelać punktów. Jak chcesz zmienić nick, to kup 800msp jako zdrapkę, użyj ją, zmień nick i już. A jak chcesz ściągać innego rzeczy, ale nie usługi to tak jak napisałem koleś wyżej.

Wczytywanie...

Poleć forum