1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przełożenie HDD do innej konsoli problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ...:::Anarkad:::..., Czerwiec 28, 2011.

1. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Witam, przełożyłem mój HDD do xboxa kumpla i nie wykrywa go, a dobrze podłączyłem, co może być nie tak??

xbox już czyta HDD ale pisze że są uszkodzone profile... co mam zrobić żeby mi to działało??

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co wiem profile działają tylko na konsoli na której zostały utworzone. I chyba (ale nie jestem pewien, niech to ktoś potwierdzi) uszkodziłeś sobie profil i na macierzystej konsoli one także nie zadziałają.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Trzeba mieć tą samą wersję dash, lub masz bana/flage na konsoli

5. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Przekładasz dysk i profile odzyskujesz poprzez Live. tyle w temacie.

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    profili nie uszkodziłem bo na moim xboxie działają normalnie, a jeżeli chodzi o wersje dasha,jest to prawda?? gdy kumpel wgra ten sam dash co ja to moje profile odpalą na jego konsoli??

Wczytywanie...

Poleć forum