1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie danych z dysku 120 GB na 250 w SLIM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mc55, Sierpień 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam, zamówiłem przez neta Slima i ma dotrzeć do mnie we wtorek, mam pytanie czy ktoś przenosił już profil lub inne dane (i czy wogóle się da) z dysku starego X360 do dysku 250GB SLIMA ?

Wiem że profil mogę odnowić poprzez Live, ale chodzi mi głównie o savy z gier.

Mam kabelek USB do starego dysku 120GB, ale jak to się je w Slimie ?

Z góry dziekuję za podpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Było już na forum, nawet video na youtube. Jak masz transfer kit to podłączasz stary dysk przez niego do nowego xboxa pod usb. Powinno Ci wyskoczyć okno czy przenieść zawartość, zaznaczasz i kopiujesz.

YouTube - How To: Transfer Xbox 360 Hard Drive Content - Xbox Slim

Udało mi się znaleźć video.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum