1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie dysku ze zbanowanej konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Patrick995pl, Listopad 21, 2009.

1. Patrick995pl

Patrick995pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PILZNO CITy ;p
    Witam !

Ostatnio dostałem bana:ban i związku z tym mam pytania .

1.Jeśli przeniosę dysk ze zbanowanej konsoli na niezbanowaną to czy wszystko będzie w porządku ( będę mógł instalować gry , zostaną mi sejwy , gry arcade itd. ) przeglądając forum wydaje mi się , że nie , ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi .

2. A co będzie jeśli sformatuje taki dysk . Czy po odzyskaniu profilu na XBL
    będę mógł na niezbanowanej konsol ponownie pobrać gry arcade , ubranka themy instalować gry na HDD ?

Mam nadzieję , że wszystko jasne i z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Będziesz mógł normalnie działać dyskiem na niezbanowanej konsoli ale wcześniej będziesz ją musiał sformatować GamerTaga i profil można odzyskać ale savy przepadną. Też będziesz mógł robić wszystko jak robiłeś przed banem.

4. DaWoXxX

DaWoXxX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieszyn
    1. TAK!!! Będziesz mógł
    2. NIE!!! Nie będziesz mógł

5. Patrick995pl

Patrick995pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PILZNO CITy ;p
    Te dwie odpowiedzi się trochę wykluczają . To jak to jest , bo nie rozumiem ? I proszę o wyrozumiałość :) Czyli jak sformatuję dysk i przeniosę go do nie zbanowanej konsoli to po odzyskaniu GamerTaga będę mógł ponownie pobrać gry arcade ? Jeszcze słyszałem coś o przeniesieniu licencji ?

6. DaWoXxX

DaWoXxX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieszyn
    na pierwsze pytanie zdaje mi się że sejwy można odtworzyć i gry arcade ale jeśli zagrałeś na zbanowanej konsoli na swoim profilu to na innych konsolach będzie pisało że profil uszkodzony

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie gadaj ze nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytania.Wejdz w dzial swiezaki>FAQ BAN i szukaj

Kosz,tym razem bez warna

Wczytywanie...

Poleć forum