1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie gier na drugą konsolę.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lubo1916, Styczeń 5, 2014.

1. Lubo1916

Lubo1916 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żary, Poland
    Mam takie pytanie na konsoli brata miałem dysk i na niego kupowałem gry na allegro w wersji cyfrowej (profile z grami). Tak się stało, że dorobiłem się własnej konsoli i chciałem się właśnie zapytać czy jest możliwość przeniesienia tych gier z xboxa mojego brata na mojego? Wiem, że jest jakiś kabel do przesyłania danych, ale czy będzie to normalnie działało czy znów trzeba będzie jakieś licencje przenosić? I jeszcze jedno jak już jestem przy kupowanych profilach z grami to czy jest za to ban? Czytałem różne opinie i ciężko mi wywnioskować czy ban będzie czy nie? Sam pobierałem tak gry i konsola jest nadal sprawna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak za to lecą bany bo to jest złamanie regulaminu M$.

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W teorii lecą bany a w praktyce jeszcze o banie za to nie słyszałem.

5. Lubo1916

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żary, Poland
    Dobra to sprawę banów mam lekko wyjaśnioną, ale co z tym przenoszeniem? :>

6. TheChampion

TheChampion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba najprościej mi znany sposób w tej sytuacji to przeniesienie licencji i pobranie gier.

7. Lubo1916

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żary, Poland
    To dla mnie nie był by problem, ale jak wspomniałem te gry pochodzą z kupionych profili na allegro, a wczoraj jak sprawdzałem to hasła już są zmienione :p

8. TheChampion

TheChampion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to wątpię żebyś mógł je sobie od tak przenieść metodą kopiowania bo gra się nie uruchomi będzie pisało pewnie że jest niekompletna/uszkodzona albo coś podobnego tak samo jak to jest w przypadku kupna "Download Content" po prostu przypisuje się do danej konsoli ;) ale nie jestem pewien konsole moją dostałem na te święta więc :)

Wczytywanie...

Poleć forum