1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tettet, Marzec 11, 2011.

1. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie.Kupiłem na allegro konto z 6000pkt do xbl i kupiłem za to 2 gry.Wczoraj sprzedałem konsole na której były ściągnięte te 2 gry i dziś kupiłem nówkę xbox 360 jaspera.Chciałbym na tą nową konsole z powrotem ściągnąć sobie te 2 gierki.Proszę o pomoc jak mam to zrobić.Czy takie konta z allegro nie grożą banem nie chciał bym aby mi nówkę konsolę zbanowali ta poprzednia konsola nie miała banu.Słyszałem że trzeba odzyskać licencje.Nie wiem jak to zrobić.Przypuszczam że na nowej konsoli mam odzyskać tag gracza a później .... no właśnie co później zrobić.Czy takie pobieranie gier na drugą konsole nie skończy się banem ? Proszę o pomoc.Na pendrive ze starej konsoli skopiowałem profil i save gier.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TaRn69

TaRn69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do bana za konta z allegro to o czymś takim nie słyszałem.
    A co do przeniesienia licencji: tutaj jest instrukcja
    1. Odzyskujesz tag gracza (Recover Account
    2. Wchodzisz na stronę: Transferring Content Licenses to a New Console - Xbox.com
    3. Logujemy się za pomocą otrzymanego maila i hasła.
    4. Rozpoczynamy migrację przechodząc przez kolejne kroki. W ostatnim kroku wybieramy opcję pobrania na swoją konolę całej zawartości konta.
    5. Od tego momentu wszystko co pobierzesz masz w pełnych wersjach na swojej konsoli.
    6. Możesz grać dowolnym profilem (lub kilkoma na raz) w pobrane treści będąc online lub offline. Region konsoli, język, rodzaj konta (PL, UK, US), rodzaj subskrypcji (GOLD/SILVER) nie mają żadnego znaczenia.

Ja tak zrobiłem i działa. Jak coś tu tutaj jest filmik:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  4. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki poszło.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum