1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie gry na inny dysk

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sebeksh, Grudzień 10, 2015.

1. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Mam zamiar kupic xone i grę w wersji cyfrowej w postaci konta i licencji do przeniesienia. Konsola ma 500gb. W razie gdyby brakło mi miejsca moge przeniesc zakupioną grę w wersji cyfrowej na inny nośnik np dysk zewnętrzny bez utraty jej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak możesz to zrobić w każdej chwili.

sebeksh lubi to.
  4. sebeksh

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie zaśmiecając forum nowym tematem zadam pytanie tutaj. Czy jeśli mam swoje konto i kupię na alegro konto z goldem na 30 dni powiedzmy za 5zł, powinienem dzięki usłudze home gold mieć golda na obu kontach. Czy to prawda i czy to bezpieczne? Co grozi za takie kombinowanie - ban na konto czy na całą konsolę?

pozdrawiam

5. krzys1190

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ustawiasz to konto na domowe i możesz grać po sieci na reszcie kont na konsoli.

sebeksh lubi to.
  6. sebeksh

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    OK. I jeszcze jedno pytanie. Kupuje konto gold za 5zł, ustawiam je jako domowe i mam na swoim prywatnym koncie golda. Ściągam gry z GWG i kiedy kupne konto gold wygasnie i go usunę pobrane gry z GWG zostaną?

pozdrawiam

7. krzys1190

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie na innych kontach możesz grać po sieci ale nie dostaniesz nic za darmo.

sebeksh lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum