1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie GS

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez septem, Maj 8, 2008.

1. septem

septem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam! Da sie jakos przeniesc GS z konta lokalnego na konto Live? Jesli tak to jak? Szukalem w nacie, ale nigdzie nie moge znalezc. :\

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Przeniesienie GS

Nie wiem co ty chcesz przerzucac :p wchodzisz na profil klikasz dolacz do uslugi xbox live i tyle

4. przeo_91

przeo_91 Guest

Chodzi mu o to chyba że jak sobie zrobi z konta offline konto online czy mu się przeniosą punkty? A jeżeli o to chodzi to tak przeniosą się spokojnie!

5. septem

septem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

OK, ale mam juz konto na xlive i chcialem na nie przeniesc, bez zakladania nowego konta- mam juz sporo xp w CoD i nie chce go stracic.

6. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

nie da sie przenoscic GS z konta na konto (chyba na ktoryms ze starych Dash'ow sie dalo )

7. aditech

aditech Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    punkty gs

witam jestem nowy w tych tematach i mam takie pytanie dotyczace przeniesienia tych punktów gs mianowicie mam dwa profile jeden z regioem polska i drugi z irleand na tym z polskim regionem mam punkty a ten drugi to nowy przyłoczony do xbox live czy jest mozliwosc zrobienia cos z tym bo teraz musz zaczynac wszystko od nowa:rolleyes:

Wczytywanie...

Poleć forum