1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie konta - będzie możliwe?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez edek2009, Lipiec 1, 2010.

1. edek2009

edek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, a więc tak. Mam kod od FORZY3 na dodatkowe auta. Jak będzie już live w Polsce to napewno z takowe będę chciał korzystać ale z kolei nie chce mi sie czekać z tym kodek aż do jesieni. Będzie możliwe przeniesienie konta, co by nie tracić kodu? Tak samo mam ochotę zakupić Wormsy czy Battlefielda ale czy później ich nie stracę? Jeżeli tak to czy takowa możliwość jest oficjalnie potwierdzona?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Z tego co wiem, nic na razie nie wiadomo. Mówili tylko, że M$ pracuje nad migracją kont. A zresztą co Ci to da czy będziesz miał konto na Polskę czy na UK czy na coś innego?

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Pisali już że będzie można przenosić konta.

5. edek2009

edek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A no to że będę mógł pobierać/korzystać rzeczy/z rzeczy które są dla mnie np teraz niedostępne.

Wczytywanie...

Poleć forum