1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie konta na nową konsolę

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pablooo88, Wrzesień 1, 2009.

1. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Jako, że starałem się na wszelkie sposoby znaleźć odpowiedź na moje pytanie i przez google i przez jakże cudowną wyszukiwarkę forumową i nie znalazłem odpowiedzi, więc zakładam ten temat :)

Główne pytanie: Jak przenieść moje obecne konto na nową konsolę? Chodzi mi o to, że będę sprzedawał konsolę razem z dyskiem i chcę kupić nową no i wiadomo, nie chcę stracić GT no i Live'a...

Czy wystarczy po prostu wpisać GT i hasło czy jakoś inaczej trzeba to zrobić?

Drugie pytanie:
    czy bez problemu można usunąć GT z dysku ze starej konsoli? Wystarczy po prostu format?

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    1.Przy zakładaniu konta na nowej konsoli po prostu wybierasz ze masz juz konto ewentualnie możesz to zrobić później.

2.Tak nawet obędzie się bez formatu wchodzisz w ustawienia pamięci i tam wybierasz profile i usuń.

4. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dziękować :) Tak mi się z logicznego myślenia wydawało, jednak wolałem się upewnić, bo M$ różne akcje wykręca ;)

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    lepiej sformatuj,bo sprawny 'informatyk' moze odzyskac dane a format nadpisuje dane;)

na nowej konsoli bierzesz ODZYSKAJ TAG GRACZa i wsio gotowe :)

ewentualnie mozesz przeniesc dane na pc jak umiesz obslugiwac Xplorer360

6. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    No właśnie nie chcę się bawić, więc savy itp mnie nie interesują :) Mam takie gry które przeszedłem na tyle na ile chciałem a resztę przejdę w parę godzin :) ważniejszy jest dla mnie GT no i Live, który mam jednak do marca ;)

P.S. niebawem będę miał na sprzedaż Xboxa 360 Premium (Falcon) z dyskiem 60Gb i paroma dodatkami ;) Ale to potem założę odpowiedni temat;)

Wczytywanie...

Poleć forum