1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie konta Xbox na nowe konto MS

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez hubiwwe, Październik 26, 2015.

1. hubiwwe

hubiwwe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.
    Właśnie założyłem sobie nowe konto MS głównie jako nowy adres email. 1.Czy mogę przenieść na nie moje dotychczasowe konto Xbox Live (tag gracza, GS, osiągnięcia) czy pozostaje mi korzystać z dwóch? 2. Jeśli tak to jak to zrobić, bo nigdzie nie widzę takiej opcji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Możesz w koncie xbox live czy też na konsoli wybierasz opcje zmień adres email i dotychczasowy adres maila zmieniasz na ten nowy mail

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Nie da się przenosić konta Xbox Live pomiędzy kontami MS. Jest to ściśle ze sobą związane - konto XboxLive jest związane z M$ ID konta Microsoftowego.

Sama zmiana maila nie zmienia M$ id - więc ID pozostanie na zawsze skojarzony z danym adresem email (podczas logowania nadal będzie cię pytał o dotychczasowy adres email). Co więcej, nie ma możliwości zmiany M$ id na nowe, więc jedyne co w takiej sytuacji zrobisz to zmienisz maila kontaktowego, na którego będą przychodziły powiadomienia, ale do grania i do poczty nadal będziesz korzystał z 2 kont M$.

5. hubiwwe

hubiwwe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Ok dziękuje za odpowiedź. Już wszystko jasne.

Wczytywanie...

Poleć forum