Przeniesienie konta za pomocą pendriva

vonGrzegorz

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam 2 xboxy slim 250gb z lt3.0 na jednym dash 15xxx na drugim najnowszy 16xxx po przygotowaniu pena i przeniesieniu na niego profila z konsoli 15xxx na konsoli 16xxx pokazuje że profil uszkodzony nie mogę go wgrać po podpięciu do tej 15xxx jest wszystko ok ma ktoś jakiś pomysł?
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Zaktualizuj dash i bedzie po kłopocie.
 

NIKODEMUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Przeniesienie konta za pomocą pendriva

A próbowałeś skonfigurować pena pod konsola z nowszym dashem i podłączyć pod konsole ze starszym i zgrac profil

Wysłane z komórki pod schodami :)
 

vonGrzegorz

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem o co kaman? Zaktualizowałem obie konsole do jednakowego najnowszego dasha i nic to samo. Wyciągnąłem dysk z docelowej konsoli wsadziłem do tej z której wrzuciłem na pena profil i na niej wszystko ok. Już ucieszony wkładam dysk do konsoli 2 i znowu to samo profil uszkodzony dlaczego ? Mało tego dyski twarde zamieniłem i to samo. Dotyczy to tylko 1 profila reszta OK ale na nim mam swoje wszystkie savy
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wrzuć na Pendrive profil, podepnij pod kompa, napraw Profil i wrzuć na drugą konsolke ... na wszelki wypadek zrób kopie ... :p
 

vonGrzegorz

Użytkownik
Użytkownik
A jak mam go naprawić ? Ps połączyłem konto z livem i przeniosłem je przez internet ale bez savów :/ a zależy mi na save
 

Rafał Jakuć

Użytkownik
Użytkownik
A po co utrudniać sobie życie? Przeciez LT to jest bezproblemowe korzystanie z XBL. pobierz swoj profil online przez xbl i po problemie ^^
 

vonGrzegorz

Użytkownik
Użytkownik
Pobrałem profil ale bez savów a mi na nich zależy najbardziej a nie na punktach
 

Rafał Jakuć

Użytkownik
Użytkownik
te 250 to wbudowane czy dysk? bo nie znam sie na slimach :p jak dyski to zamień dyskami i powinny być savy
 

vonGrzegorz

Użytkownik
Użytkownik
jak zamieniam dyski to profil wyskakuje jako uszkodzony - dziwna sprawa ale poradziłem sobie inaczej przeniosłem przez liva profil a save przez pena troche zabawy ale działa
 

Rafał Jakuć

Użytkownik
Użytkownik
w takim razie bajki :D miłego giercowania ^^
 

Do góry Bottom