1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie licencji a gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Aragorn1987, Maj 9, 2014.

1. Aragorn1987

Aragorn1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Przeniosłem licencję ze swojej konsoli na konsolę brata, pobrał moje gry, ale nie może ich uruchomić na swoim koncie. Kolega też sobie przenosil licencje u niego wszystko działa. Co może być przyczyną, ż u mojego brata nie działają gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pobral te gry ze swojego konta dopiero po przeniesieniu licencji ?? Gry znajdziesz w historii pobierania i z tamtad je zasysasz.

4. Aragorn1987

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pobrał mój profil, ściągnął gry, zalogował się na swoje konto i wtedy nie może odpalić moich gier, które ma w pobranych

5. White9

White9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W jakim odstępie czasu to robiłeś ? Z tego co pamiętam licencje można przenosić co (chyba) 4 miesiące.

6. Aragorn1987

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co 4 miesiące, zgadza się. Przeniesienie licencji udało się, pobranie moich gier też, ale jak chce je odpalić na swoim koncie to wyskakuje błąd że nie można

7. adrianiwan1

adrianiwan1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli dobrze to zrozumiałem to brat zalogował się na twoje konto ze swojej konsoli pobrał twoje gry a potem zalogował się znowu na swoje i chcesz je odpalić? Jeśli tak to nic dziwnego że nie chcą się włączyć skoro nie są przypisane do jego konta.

8. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czysta prawda, ja ostatnio to samo zrobiłem i gry nie działają, co dziwne taki Dust pobrany tą samą metodą działa. Licencji nie przenosiłem żadnych.

Trzeba robić tak: wchodzisz na swoje konto, przenosisz licencje gier na konto brata, nastepnie brat loguje sie na swoje konto i w historii pobierania powinien miec te gry do pobrania, on je pobiera na swoja konsole i moze grac, tylko czy ty wtedy bedziesz mogl dalej w te gry grac na swojej konsoli to nie wiem, bo nigdy licencji nie przenosilem.

Wczytywanie...

Poleć forum