Przeniesienie licencji GTA:TLAD oraz Ballad of Gay Tony

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Witam problem jest następujący. Sprzedałem pewnej osobie konto z możliwością przeniesienia licencji na TLAD oraz Ballad of Gay Tony. Konto to było na USA.Użytkownik ten twierdzi , że przeniósł licencję na zawartość więc powinien mieć możliwość grania w dodatki na swoim głównym koncie. Po włożeniu płytki z GTA 4 nie pojawia się mu ekran wyboru pomiędzy GTA 4 czy dodatkami lecz od razu startuje mu GTA 4. Ma ktoś jakiś pomysł? Ja osobiście nie miałem problemu i dodatki pojawiały się u mnie normalnie w menu i była możliwość wyboru. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Zapewne nie ma pobranego najnowszego patcha do GTA IV
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Niech wybierze w menu GTA IV "nowa gra" i dodatki powinny się ukazać do wyboru :)
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Wysłałem mu w zamian konto z Batmanem i przysyła mi zdjęcie gdzie wyświetla mu się następujący komunikat.
Skepy Xbox
Nie można uruchomić gry Batman .......

To już drugie konto i też coś nie działa. Ja nigdy nie miałem takiego problemu , licencje transferowali ode mnie znajomi nie raz czy 2 i wszystko chodziło im OK. Może ktoś wie o co w tym wszystkim chodzi? Bo nie chcę go zostawić z niedziałającym kontem , ale według mnie ta sytuacja jest co najmniej dziwna. Dam inne konto i znowu będzie ten sam cyrk?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Zapewne koleś wyłudza od Ciebie konta :)
 

benio9494

Świeżak
Świeżak
nie wyłudzam kont tylko tak jest nie wiem czemu jesteś taki mądry to wyjaśnij co to może być ?
 

dimon

Świeżak
Świeżak
Witam

może się mylę ale to ''Nie można uruchomić gry Batman .......'' wskazuje na to że nie przeniosłes licencji na swoją konsolę i uruchamiasz grę na swoim profilu , a nie na tym z którego pobrałeś tę grę...
 

benio9494

Świeżak
Świeżak
 

dimon

Świeżak
Świeżak
witam
ja przenosze licencję w takiej kolejności:
-pobieram profil z zawartoscia (gra, dodatki itp)
-przenoszę licencję
-pobieram zawartość profilu
-sprawdzam czy wszystko hula na moim profilu
-jak ok to usuwam profil pobrany
w taki sposób musi działać..
 

benio9494

Świeżak
Świeżak
ja przenoszę licencję w takiej kolejności:
-pobieram profil z zawartością (gra, dodatki itp)
-pobieram zawartość profilu
-przenoszę licencję
-sprawdzam czy wszystko hula na moim profilu
-jak ok to usuwam profil pobrany
zawsze działało a teraz nie

jakie ty gry pobierałeś >?
 

Pikaczu

Użytkownik
Użytkownik
To się nie dziw, że nie działa:
-pobieram profil z zawartością (gra, dodatki itp)
-pobieram zawartość profilu
-przenoszę licencję

Najpierw przenieś licencję, a póżniej zawartość. Teraz po przeniesieniu licencji weź opcję pobierz ponownie i powinno działać.
 

Do góry Bottom