1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie licencji, moje pytania.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Seban_ZA, Październik 7, 2012.

1. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Witam.

Chciałem się dowiedzieć jak to jest z przeniesieniem licencji z konta na konto. Wiem, że są 2 rodzaje licencji:
    1. Licencja na konsoli (wszystkie gry, dlc, i inne kupione rzeczy na Marketplace)
    2. Licencja na konto, która mnie interesuje.
    Kiedyś niechcący (jako świeżak na Xbox Live) wcisnąłem przenieś licencje, jednak wtedy nie posiadałem żadnych kupionych rzeczy. Po tym przeniesieniu nic się nie pokazało(myślałem, że będę musiał wskazać profil na który chcę przenieśćc licencje lub coś w tym rodzaju a tu nic)
    Mam parę DLC do gier i chciałbym w nie pograć z kolegą, który ich nie posiada. Licencje mogę przenieść 17.10.2012 jak mam to zrobić? Czy muszę profil znajomego ściągnąć na swoją konsole, następnie przenieść licencje czy znajomy musi mój profil pobrać i na jego konsoli przenieść licencje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian225

Damian225 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ciężkowice
    Znajomy pobiera twój profil na swoją konsole, a potem ściąga licencje i zawartość tak jest najlepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum