1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie licencji, problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez matj, Sierpień 21, 2015.

1. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    Mam problem z przeniesieniem licencji na konsole.. Mam swoje główne konto na którym ma kolo 50 gier w wersji cyfrowej, kupiłem profil z grą black ops 2. Wchodzę w zakładkę znajomi klikam pobierz profil i loguje profil który kupiłem. Gdy jestem na tym zakupionym profilu klikam "pobierz licencje" coś tam ładuje i w zakładce "historia pobranych plików" mam black ops 2 i inne gry z tego konta. Klikam na grę i pobierz ponownie. Grę pobiera ale kolo 70% wywala błąd w pobieraniu (pobieralem juz parę razy). Gdy zaloguje się na swój profil w historii pobierania nie ma black ops, są tylko gdy zakupione przeze mnie... Gdy na swoim profilu klikam pobierz licencje pokazuje że muszę czekać do 28 sierpnia bo już robiłem ponoć w kwietniu... Wiec stworzyłem nowy profil gold (miałem jeszcze 1 golda darmowego) zrobiłem na nim przeniesienie licencji (gdy klikam jezcze raz pokazuje że kolejny raz mogę zrobić za 4 miesiące, czyli zrobiło) ale w historii pobrań nie mam żadnej gry... A w moje gry mam tylko te gry z konsoli z konta głównego... Wiec co przeniosło w końcu? Usunąłem wszystkie profile z konsoli, zrobiłem nowe konto, wtedy pobrałem na nowo profil z black ops 2, licencje przeniosłem ale w historii pobran (na nowym profilu) nic nie mam... Wiec jak mam 28 sierpnia przenieść black ops na główne konto? Skoro na nowo utworzone nic nie przenosi... Pomocy :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale tobie chodzi o przeniesienie gry na inny profil ale tak się nie da. Gra na zawsze zostanie na profilu na którym była zakupiona i tylko z niego możesz ją ściągnąć.

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1233
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przeniesienie licencji robi się po to by wszyscy na jednej konsoli x360 mogli grać w daną grę ale gra nie zmienia właściciela.

5. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale jak przeniose licencje z grą, pobiore ja (z jego konta) potem jego profil wywale to w grę dalej będę mógł grać? Ale gdy ja wtedy usunę z dysku to nie będę miał możliwości pobrania podobnie? Takie coś wyczytałem

Wczytywanie...

Poleć forum