1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie licencji raz jeszcze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Toka, Styczeń 8, 2016.

1. Toka

Toka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej,

Mam pytanie odnośnie przenoszenia licencji.
    Mam kilka gier zakupionych cyfrowo, kilka z Golda i chcialbym przenieść licencję na konsole kolegi, z tego co czytalem mogę to zrobic raz na 4 miesiące. Tracę wtedy granie w te gry bez logowania do profilu na którym je kupiłem i na drugim profilu na konsoli. Co sie dzieje po tych 4 miesiącach? Licencja wraca na moja konsolę? Moge grać na każdym profilu nie logując sie do Live? Czy po tych 4 miesiącach znowu mogę przenieść licencję na konsolę drugiego kolegi? I po kolejnych 4 wraca do mnie?

Myślę że zrozumiale napisałem o co mi chodzi
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Możesz ją sobie wtedy po tym czasie przenieść na nowo na swoją konsole.

4. Toka

Toka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, ale zabiorę ja tym samym koledze? Czy licencja się "rozmnoży" i będziemy ją posiadali w tym samym czasie czy to jest po prostu ciagle jedna licencja którą po 4 miesiacach mogę np. dać drugiemu koledze lub sobie zabierając pierwszemu?
    Dzięki za odpowiedź.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak ,,licencja się rozmnoży''.

6. Toka

Toka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0