1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie licencji

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Szabat, Marzec 23, 2014.

1. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Cześć, wiem, że jest masa takich tematów, ale ciężko mi coś znaleść, więc po prostu zapytam. Mój kolega ściągnął xxx gre i xxx dodatek. Chce się podzielić przez przeniseinie licencji, ale:
    -ma 2 xboxy w domu, dwoch uzywa,
    -ale korzysta tylko ze swojego konta(i na nim wszystko kupil)

więc jeżeli sciągne jego profil na swoją konsole, przeniosę licencję, to będę mógł sciągnąć to co on kupił, a on będzie mógł grać w to ALE tylko na tym jednym koncie, bo licencje na konsole przeniosłem do siebie, ale pierwotne konto zawsze ma licencje. Więc wtedy możemy grać obydwoje, tak? Dziękuje za pomoc :)

Alert -=SETH=- //Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum