1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie osiagniec z konta A na konto B

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez popino, Lipiec 7, 2011.

1. popino

popino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam pytanie,mianowicie czy istnieje mozliwosc przeniesienia zawartosci konta(achivments),członkowstwa gold oraz punktow msp na inne konto?

Sprawa wyglada tak ze na konsoli mam swoje 2 konta jedno aktualne z goldem oraz 14k osiagniec(9calakow),a drugie konto udalo mi sie dzisiaj odzyskac po dwuch latach i na tym koncie sa 2800msp oraz bardzo wazne dla mnie osiagniecia 21k (16 calakow).

Da sie zrobic tak zeby było:
    1 konto lacznie ze wszystkimi osiagnieciami,gold+punkty msp

albo czy jest mozliwosc przeniesienia samych osiagniec???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. popino

popino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ok a jak przeniesc sejwy z jednego profilu do drugiego,dodam ze oba profile sa na tym samym dysku

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Bodajże w menu konsoli w zakladce "gry" są sejwy no i klikasz te ktory chcesz i przenieś je ;) Pozdrawiam.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Nie można przenieść saveów tak aby były w 100% sprawne - będziesz mógł z nich korzystać, ale nie będziesz mógł już zdoywać na nich osiągnięć. Możesz je spróbować przemianować poza konsolą, poprzez jakieś programy, ale zakrawa to o modowanie i nie wiem czy nie grozi za to ban... poza tym achievementy wpadają przy spełnieniu pewnych warunków, to znaczy że jeżeli wczytasz save na którym miałeś calaka to nie dostaniesz calaka.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie można ponieważ save są przypisane do profilu i save z profilu A nie będą działać na profilu B :)

Wczytywanie...

Poleć forum