1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie pliku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez turbin, Grudzień 13, 2010.

1. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

może opisze całą sytuację. Chciałem ściągnąć z Internetu bardzo duży plik (~7GB). Niestety na moim stacjonarnym kompie nie ma już miejsca aby to zapisać. Czy mogę tak zrobić, aby ściągnąć ten plik na laptopa (250 GB pamięci ;p) i potem przerzucić go na kompa stacjonarnego? Stacjonarny i laptop są podłączone do routera. Oczywiście zrobiłem też tak że ze stacjonarnego mogę przeglądać udostępnione pliki na laptopie i odwrotnie. Chodzi mi o to że gdy już pobiorę ten plik i będę go kopiować na stacjonrany to czy te kopiowanie zajmie mi tyle ile ściągałem ten plik (ile czasu, długo?, nie chcę żeby się kopiowało 2 dni czy coś, max 2 godziny)
    Czy przepustowość laptop->router->stacj będzie szybsza niż szybkość mojego internetu? Bo jeżeli nie to chyba nie opłaca się ściągać na laptopa i potem kopiować.

Chyba zrozumiale napisałem o co mi chodzi (napisze jeszcze raz moje pytanie: jak długo będzie mi się kopiował ten plik?)

Pozdrawiam,
    turbin

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Ściągnij na laptopa i później podłącz PC do lapka przez kabel sieciowy wtedy będzie tzw. lan.
    Wtedy po prostu przesyłasz to.
    Tylko musisz mieć miejsce na PC :p

Wczytywanie...

Poleć forum